Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü onlarca yıllık deneyimi, nitelikli ve güler yüzlü personeli ile her zaman öğrencilerinin yanında…

Genel Müdürlüğümüzün sunduğu yurt, kredi/burs, belenme ve eğitim faaliyetlerine ilişkin web sayfalarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca resmi sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık bilgi ve duyurulara ulaşabilir; DESTEK hesaplarımızla 7/24 iletişime geçerek soru, talep, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Telefonla ulaşmak isteyen öğrencilerimiz için de Gençlik ve Spor Bakanlığı Kurumsal İletişim Merkezimiz (GSB KİM) 444 0 472 numarasıyla haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizde!.

Her konuda bilgi ve destek almak üzere Genel Müdürlüğümüzü de ziyaret edebilirsiniz. Genel Müdürlüğümüz Yüz Yüze hizmet biriminde uzman öğrenci temsilcilerimizle görüşebilir, sizler için hazırlanan bilgisayar, internet, fotokopi makinesi ve yazıcıyla evraklarınızı hazırlayabilirsiniz.

Yurt ile ilgili soru, sorun ve talepleriniz için öncelikle yurt idaresi ile iletişime geçmeniz, daha çabuk çözüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır.