ghgm_uluslararasidegisim
GENÇLİK DEĞİŞİMİ
Gençlik değişimleri, farklı ülkelerden genç gruplarına bir araya gelme ve birbirlerinin kültürleri hakkında öğrenme fırsatı sunar. Gruplar, karşılıklı ilgi duyulan bir konu etrafında gençlik değişimini birlikte planlarlar. Gençler, gençlik değişimleri vasıtasıyla yurt dışındaki projelere katılabildikleri gibi yurt içinde de uluslararası projeler yapabilir.

  ghgm_medeniyetimizinkesfi
MEDENİYETİMİZİN KEŞFİ
“Medeniyetimizin Keşfi” uluslararası  programları ile kadim ve ihtişamlı bir medeniyetin hem mirasçıları hem de taşıyıcıları olan gençlerimizin Balkanlardan, İspanya’ya; Özbekistan’dan Mekke, Medine ve Kudüs’e, Azerbaycan’dan Kıbrıs’a kadar Medeniyetimizi yakinen müşahede etmeleri, bu konuda hem önceden yapılan eğitimlerle hem de uzman rehberler eşliğinde elde edilen bilgi ve deneyimlerle bilinçlenmeleri kapsamlı ve doğru bilgiye ulaşmaları sağlanmaktadır.

  ghgm_genclerinozeyolculuk
GENÇLERİN ÖZ'E YOLCULUĞU
Yurtdışında doğup büyüyen gençlerimizin, kültürünü ve değerlerini kaybetmemeleri ve ülkemize olan bağlılıklarını yitirmemeleri için özellikle anayurduna hiç gelmeyen ya da çok az gelen gençlerin kültürel değerlerimizi yerinde görmeleri amacı ile gerçekleştirilen uluslar arası programlardır.