GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NUN “18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ” MESAJI

  Tarihi şan ve şerefle dolu büyük milletimizin; vatanına, hürriyetine, mukaddes değerlerine bağlılığının timsali Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümünü büyük bir gurur ve mutlulukla idrak ediyoruz.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR, MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NUN “10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ” MESAJI

  Toplumun tarafsız, hızlı ve doğru bilgilendirilmesi adına önemli bir görevi yerine getiren ve kamu yararına çalışan gazetecilerimiz, demokrasinin gelişmesi ve toplumsal bilincin oluşturulmasında çok değerli katkılar sunmaktadır.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NUN YENİ YIL MESAJI

  Birlikte pek çok sevinci ve heyecanı yaşadığımız 2018 yılını geride bıraktık ve yeni umutlarla 2019 yılına giriyoruz.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NUN “ÖĞRETMENLER GÜNÜ” MESAJI

  Öğretmenlik herhangi bir meşgale, meslek veya iş olmanın çok ötesinde mana taşıyan; ona talip olanlara hem ağır yük hem de büyük ödül vaat eden bir unvandır.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NUN “10 KASIM” MESAJI

  Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk Cumhurbaşkanı ve İstiklal Harbi'mizin başkumandanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, 80. vefat yıl dönümünde rahmet ve minnetle anıyoruz.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NUN “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI” MESAJI

  Vatanın istiklalini ve istikbalini daima candan aziz bilen büyük Türk Milleti, 95 yıl önce memleketi işgal altından kurtarmak için üstün fedakârlık ve azimle mücadele etmiş ve bu mücadele 29 Ekim 1923 tarihinde Cumhuriyetin ilan edilmesiyle taçlanmıştır.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NUN “KURBAN BAYRAMI” MESAJI

  Bu topraklarda millet olarak asırlardır birlik içinde, birbirimizin hukukuna sahip çıkarak, ortak hedeflerimiz doğrultusunda hep beraber gayret gösteriyoruz. Farklılıklarımızı birer zenginlik olarak yaşıyor, her türlü zorluğu ortak değerlerimiz etrafında kenetlenerek aşıyoruz.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NUN 2018-2019 SPOR TOTO SÜPER LİG LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS SEZONU İLE SPOR TOTO 1. LİG SEZON AÇILIŞ

  "Hafta sonu başlayacak 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu ile Spor Toto 1. Lig’in tüm spor camiamıza ve sporseverlere hayırlı olmasını dilerim. Yeni sezonda en büyük dileğim, sporda şiddet ve tribün olaylarının değil, sadece futbolun konuşulduğu bir sezon olmasıdır.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER