GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NA BAĞLI TESİSLERDE NORMALLEŞME NASIL OLACAK?

  Covid-19 ile mücadelede elde edilen başarı sonucu 1 Haziran tarihi itibariyle başlayan normalleşme süreci ile beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı da, Gençlik Merkezleri ve Gençlik Kampları ile Bakanlığa bağlı spor tesislerinde uygulanacak önlemleri belirledi.

  Haberi Oku

  “SATRANCIN ÇITASINI HER GÜN YUKARI ÇIKARTACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull'un ortaklaşa düzenlediği ve bu yıl ilk kez çevrim içi olarak gerçekleştirilen Red Bull Chess Masters finaline katıldı. Bakan Kasapoğlu, “Geçirdiğimiz bu zor günlerde bu turnuvanın başarıyla düzenlenmesi bizleri mutlu etti. İnşallah satrancın çıtasını federasyonumuz ile birlikte daha da yukarı taşıyacağız” dedi.

  Haberi Oku

  "EN BAŞARILI OLİMPİYATLARA ADAYIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle gelecek yıla ertelenen Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye adına en başarılı organizasyonu geçirmeye aday olduklarını söyledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN NİHAT ÖZDEMİR’E ‘GEÇMİŞ OLSUN’ TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sol omzundan operasyon geçiren Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’i telefonla arayarak geçmiş olsun temennisinde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU FETİH KUPASI OKÇULUK YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençler ve sporcularla her alanda zirveye oynayacaklarını belirterek, “Bakanlık olarak arkadaşlarımızla, tüm paydaşlarımızla sporumuzu yarınlara taşımaya, gençler için üretmeye, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. İnşallah bu kutsal emaneti ilelebet payidar kılacağız. Fethin 567. yılı kutlu olsun” dedi.

  Haberi Oku

  OLİMPİK VE PARALİMPİK SPORCULAR ANTRENMAN İÇİN SAHAYA ÇIKIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2021 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları ile 2022 Kış Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarına hazırlanan Olimpik ve Paralimpik havuzda yer alan milli sporcuların antrenmanlarına devam edebilmesi için tesisleri açıyor. Bakan Kasapoğlu, “Spor camiası olarak enerji ve motivasyonumuzu kaybetmeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BAYRAM MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS’IN 101’İNCİ YILINDA İLK TÖREN ANITKABİR’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, beraberindeki heyetle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Anıtkabir'de düzenlenen törene katıldı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 19 MAYIS COŞKUSUNU EVLERE GETİRİYOR

  Koronavirüs salgını nedeniyle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu bu yıl yapılacak canlı ve özel yayınlarla evlerde yaşanacak.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN 19 MAYIS MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, ‘’Hedefimiz gelişmiş demokrasisi ve hukuk düzeniyle; bilimde, sanatta, sporda ve hayatın her alanında daha güçlü ve daha mutlu bir Türkiye’dir. Bu hedefe yürürken en büyük gücümüz ve güvencemiz gençlerimizdir’’ dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MUSTAFA CENGİZ’E GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, mide kanaması geçiren Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in oğlunu arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AHMET NUR ÇEBİ’YE ‘GEÇMİŞ OLSUN’ TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıkması nedeniyle evinde karantinada bulunan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: ‘’2020 TOKYO’NUN ERTELENMESİ ÇITAYI YÜKSELTMEMİZ ADINA BİR İMKAN OLACAK’’

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 Tokyo Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarının önümüzdeki yıla ertelendiğini hatırlatırken, ‘’Bu inşallah bizler için bir enerji depolama, çıtayı yükseltmek adına bir imkan olacak. Ben bunu görüyorum" dedi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS COŞKUSU DİJİTAL ORTAMDA YAŞANACAK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinliklerini bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle meydanlarda değil, interaktif olarak dijital ortamda kutlayacak.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'DAN MUSTAFA CENGİZ'E ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geçtiğimiz günlerde beyin ameliyatı geçiren Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU KARANTİNADAKİ MİLLİ FUTBOLCU ZEKİ ÇELİK İLE GÖRÜŞTÜ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Koronavirüs salgını nedeniyle yurt dışı dönüşü Gaziantep’te Gençlik ve Spor Bakanlığı yurdunda karantinada bulunan, milli futbolcu Zeki Çelik ile telefonda görüştü.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER