BAKAN KASAPOĞLU, 4. DÜNYA GÖÇEBE OYUNLARI'NIN TANITIM TOPLANTISINA KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Göçebe oyunlarının, Türk dünyasının önemli bir mirası olduğunu belirterek, “Geleneksel spor dallarımız; milli kimliğimizin en özel, en zengin unsurları arasında yer alıyor. Ecdadımızın kıymetli emaneti olan bir mirasa sahip çıkmak bizim en önemli mesuliyet alanlarımızdan bir tanesidir" dedi.

  Haberi Oku

  “GENÇLERİMİZİN YARINLARI İÇİN HİÇBİR FEDAKÂRLIKTAN KAÇINMAYACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin en büyük umudunun gençler olduğunu belirterek, "Gençlerimizin yarınlarımıza çok daha güçlü, çok daha donanımlı hazırlanmaları için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağız" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MEHMET SEPİL’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığına yeniden seçilen Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'i tebrik etti.

  Haberi Oku

  HALI SAHALAR YARIN İTİBARIYLA AÇILIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 12 Ağustos Çarşamba gününden itibaren halı saha spor tesislerinin açılacağını bildirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ADALAR ÇIKARMASI

  İstanbul’da, Adalar ziyareti yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, spor tesislerinde yaptığı incelemelerin ardından, esnaf ve Adalar sakinleriyle buluşup sohbet etti. Bakan Kasapoğlu, Lefter Küçükandonyadis ve Kostas Kasapoğlu’nun kabrini de ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AYHANCAN GÜVEN’E TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Porsche Super Kupa'da sezonun beşinci yarışında birinci olan milli sporcu Ayhancan Güven'i arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN EMRE GÖNLÜŞEN İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu uzun süredir gördüğü kanser tedavisinin ardından hayatını kaybeden spor spikeri Emre Gönlüşen için taziye mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN İSTİNYE ULUSAL KAMP VE EĞİTİM MERKEZİ’NE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul’da yenileme çalışmaları devam eden İstinye Ulusal Kamp Ve Eğitim Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’DAN GİRESUNSPOR KULÜBÜ BAŞKANI HAKAN KARAAHMET’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'da kulüp başkanlığına seçilen Hakan Karaahmet’i tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, BOLUSPOR BAŞKANI ABDULLAH ABAT’I TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF 1. Lig takımlarından Boluspor’un olağanüstü genel kurulunda başkanlığa seçilen Abdullah Abat’ı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, KONYASPOR BAŞKANI HİLMİ KULLUK’U TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İttifak Holding Konyaspor’un yapılan olağan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Hilmi Kulluk’u tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN YKS TERCİH SÜRECİNDEKİ MİLLİ SPORCULARA ÖNEMLİ HATIRLATMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, YKS tercih sürecinde olan milli sporcuların 'Yüzde Yüz Sporcu Bursu Mutabakatı' çerçevesinde 52 vakıf üniversitesinde tam burslu okuyabileceklerini hatırlattı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ MOTOSİKLETÇİLERİ TELEFONLA ARAYARAK KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın her iki yarışından da üçüncü olan milli sporcumuz Toprak Razgatlıoğlu ve Dünya Supersport 300 Şampiyonası’nda birinci olan Bahattin Sofuoğlu’nu telefonla arayarak kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MERİH DEMİRAL’I TELEFONLA ARAYARAK KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 201 gün sonra sahalara dönen ve İtalya liginde şampiyonluk yaşayan Juventuslu milli oyuncu Merih Demiral’ı telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN 19 İLE PORTATİF YÜZME HAVUZU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Türkiye’nin dört bir yanında başlattığı spor seferberliği devam ediyor. Bakanlık 19 ilde 100 adet portatif yüzme havuzlarının yapım çalışmalarını başlattı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN ÇEVRE KONULU ‘GENÇ IDEATHON’ YARIŞMASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, ‘Genç beyinler yeşil fikirler’ sloganıyla ‘Genç Ideathon’ başlattı. Çevre bilinci, doğal kaynakların verimli kullanılması gibi çevreyi etkileyen tüm konularda fikirlerin arandığı yarışmanın son başvuru tarihi 5 Ağustos.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER