KARANTİNA SÜRECİ SONA ERDİ, YURTLAR ÖĞRENCİLER İÇİN HAZIRLANIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, pandemi sürecinde 76 ildeki 177 bakanlık yurdunda, dünyanın 97 farklı ülkesinden gelen toplamda 77 bin 441 vatandaşa ev sahipliği yaptıklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NA BAĞLI TESİSLERDE NORMALLEŞME NASIL OLACAK?

  Covid-19 ile mücadelede elde edilen başarı sonucu 1 Haziran tarihi itibariyle başlayan normalleşme süreci ile beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı da, Gençlik Merkezleri ve Gençlik Kampları ile Bakanlığa bağlı spor tesislerinde uygulanacak önlemleri belirledi.

  Haberi Oku

  “SATRANCIN ÇITASINI HER GÜN YUKARI ÇIKARTACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull'un ortaklaşa düzenlediği ve bu yıl ilk kez çevrim içi olarak gerçekleştirilen Red Bull Chess Masters finaline katıldı. Bakan Kasapoğlu, “Geçirdiğimiz bu zor günlerde bu turnuvanın başarıyla düzenlenmesi bizleri mutlu etti. İnşallah satrancın çıtasını federasyonumuz ile birlikte daha da yukarı taşıyacağız” dedi.

  Haberi Oku

  "EN BAŞARILI OLİMPİYATLARA ADAYIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle gelecek yıla ertelenen Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye adına en başarılı organizasyonu geçirmeye aday olduklarını söyledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN NİHAT ÖZDEMİR’E ‘GEÇMİŞ OLSUN’ TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sol omzundan operasyon geçiren Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’i telefonla arayarak geçmiş olsun temennisinde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU FETİH KUPASI OKÇULUK YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençler ve sporcularla her alanda zirveye oynayacaklarını belirterek, “Bakanlık olarak arkadaşlarımızla, tüm paydaşlarımızla sporumuzu yarınlara taşımaya, gençler için üretmeye, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. İnşallah bu kutsal emaneti ilelebet payidar kılacağız. Fethin 567. yılı kutlu olsun” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “FETİH RUHU HİÇBİR ZAMAN BİTMEYECEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul'un fethinin 567. yıl dönümü dolayısıyla çeşitli etkinliklere katıldı. Bakan Kasapoğlu, “Fethin anlamı ve ruhu hiçbir zaman bitmedi, bitmeyecek. Bugünün gençleri ve yöneticileri olarak taşıdığımız bu şanlı emaneti yine yarınlara, gençlerimize en güzel şekilde bırakacağız” dedi.

  Haberi Oku

  OLİMPİK VE PARALİMPİK SPORCULAR ANTRENMAN İÇİN SAHAYA ÇIKIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2021 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları ile 2022 Kış Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarına hazırlanan Olimpik ve Paralimpik havuzda yer alan milli sporcuların antrenmanlarına devam edebilmesi için tesisleri açıyor. Bakan Kasapoğlu, “Spor camiası olarak enerji ve motivasyonumuzu kaybetmeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BAYRAM MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU; YURTLARIMIZDA YURT DIŞINDAN GELEN VATANDAŞIMIZ KALMADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt dışından Türkiye’ye gelen vatandaşların ağırlandığı Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı yurtlarda kimsenin kalmadığını bildirdi. Bakan Kasapoğlu, karantina başlangıcından bugüne kadar 76 ildeki yurtlarda 77 bin 441 vatandaşın misafir edildiğini açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “76 İLDEKİ YURTLARDA 9 BİN 700 VATANDAŞIMIZ GÖZLEM ALTINDA”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yurt dışından gelen vatandaşların 14 günlük karantina süreçlerini geçirdikleri 76 ildeki yurtlarda 9 bin 700 vatandaşın bulunduğunu, 67 bin 547 vatandaşın ise evlerine uğurlandığını açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “TÜRKİYE, KORONAVİRÜSLE DÜNYAYA ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR MÜCADELE GÖSTERİYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlerle birlikte, bakanlık yurtlarında kalan vatandaşlar ve yurt personeli için, 81 ilde koronavirüsle mücadeleyi sembolize eden bir ağaç dikim çalışması başlattıklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS’IN 101’İNCİ YILINDA İLK TÖREN ANITKABİR’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, beraberindeki heyetle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Anıtkabir'de düzenlenen törene katıldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU KORONAVİRÜS KAHRAMANLARI İÇİN YAZILAN MEKTUPLARI BAKAN KOCA’YA İLETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, koronavirüs ile mücadelede ön saflarda yer alan başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm kahramanlara yönelik olarak gençler arasında düzenlediği mektup yarışması sonuçlandı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, iki kategoride yapılan ve 7 bin 562 mektup arasından birinci seçilen mektupları Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya iletti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 19 MAYIS COŞKUSUNU EVLERE GETİRİYOR

  Koronavirüs salgını nedeniyle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu bu yıl yapılacak canlı ve özel yayınlarla evlerde yaşanacak.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN 19 MAYIS MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, ‘’Hedefimiz gelişmiş demokrasisi ve hukuk düzeniyle; bilimde, sanatta, sporda ve hayatın her alanında daha güçlü ve daha mutlu bir Türkiye’dir. Bu hedefe yürürken en büyük gücümüz ve güvencemiz gençlerimizdir’’ dedi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER