56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU SONA ERDİ

  Türkiye’nin en prestijli organizasyonlarından biri olan ve bu yıl 56.’sı düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu sona erdi. 1244 kilometre uzunluğunda 8 gün süren TUR 2021’de turkuaz mayonun sahibi İspanyol bisikletçi Jose Manuel Diaz Gallego oldu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ JUDOCU VEDAT ALBAYRAK İÇİN TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Portekiz’de düzenlenen Büyükler Avrupa Judo Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu olan Vedat Albayrak’ı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN VAKIFBANK KADIN VOLEYBOL TAKIMI’NA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Misli.com Sultanlar Ligi’nde 2020-2021 Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’nı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU "TOKYO 2020'YE 100 GÜN KALA" ETKİNLİĞİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, paralimpik milli sporcularla birlikte toplam 118 milli sporcunun Tokyo Olimpiyatları'na kesin kota kazandığını bildirirken, "Kota müsabakaları haziran sonuna kadar devam edecek, inanıyorum ki bu süreçte Türkiye daha fazla sporcuyla daha fazla branşla katılım gösterecek"

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN CAN ÜNER İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hayatını kaybeden Türk tenisinin önemli isimlerinden antrenör Can Üner için taziyede bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ HALTERCİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası'nda madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN CENK TOSUN’A GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, BB Erzurumspor maçında sakatlanan Beşiktaşlı futbolcu Cenk Tosun’u arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Haberi Oku

  KONYA’DA "OLİMPİK VELEDROM" TEMELİ ATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Veledromun Türkiye'nin 70 yıllık hayali olduğunu hatırlatırken, Dünyada tek cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılan bisiklet turunun her geçen yıl daha da güzelleştiğini ifade etti.

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU

  56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 1. ayak Konya-Konya etabında dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum verdi

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TAEKWONDOCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Büyükler Taekwondo Şampiyonası’nı dördüncü sırada tamamlayan Taekwondo Milli Takımı için tebrik mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  4. ETNOSPOR FORUMU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geleneksel sporların milli kimlikleri güçlendirmenin yanı sıra ülkeler arası dayanışmanın, yardımlaşmanın, kardeşlik bağlarının güçlenmesi için önemli bir vesile olduğunu belirterek, ‘’Geçmişi yaşayarak ve yaşatarak bu kıymetli mirası gençlerimize aktararak en iyi şekilde yarınlara taşımalıyız" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TEKVANDOCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Büyükler Tekvando Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcularımızı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ KÜREKÇİ ONAT KAZAKLI’YA TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İtalya’da düzenlenen Tokyo 2020 Kürek Avrupa Elemeleri'nde erkekler tek çiftede (M 1x) Olimpiyat kotası kazanan Onat Kazaklı’yı tebrik etti.

  Haberi Oku

  "BUGÜN, DÜNYA EKONOMİSİNİN LOKOMOTİFİ GENÇ GİRİŞİMCİLERDİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç MÜSİAD'ın düzenlediği 7. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi'ne katıldı.

  Haberi Oku

  ‘’TOHM’’ SPORCULARINA YABANCI DİL EĞİTİM İMKANI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk Eğitim Derneği ile imzaladıkları eğitim protokolü ile Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nden yararlanan 9. sınıf düzeyindeki tüm sporcuların, TED Üniversitesi tarafından hazırlanacak özel müfredat kapsamında, haftada 4 saat olmak üzere, 90 hafta süre ile toplam 360 saat çevrimiçi İngilizce dil eğitimi alacaklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU DUYURDU: NİSAN AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, pandeminin başladığı 2020 yılı Mart ayından bu yana 3 milyar 222 milyon 131 bin 297 TL burs, 7 milyar 617 milyon 788 bin 804 TL kredi ödemesi gerçekleştirdiklerini bildirirken, ‘’Her şartta ve her zaman öğrenci arkadaşlarımızın hep yanındayız’’ dedi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER