GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE AİLELERİ İÇİN KAMP

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Covid-19 salgınında özveriyle mücadele eden sağlık çalışanları ve çocuklarına yönelik motivasyon kampı düzenliyor. Kamp ile salgın sürecinde zaman zaman çocuklarından ayrı kalmak durumunda kalan sağlık çalışanlarının çocukları ile keyifli vakit geçirmeleri amaçlanıyor.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BERNA GÖZBAŞI’YA GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hes Kablo Kayserispor'un sahasında Demir Grup Sivasspor ile oynadığı maçta sarı-kırmızılı kulübün başkanı Berna Gözbaşı'nın locasına yapılan saldırıyı kınadı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLUNDAN MİLLİ MOTOSİKLETÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Supersport 300 Şampiyonası’nda Dünya üçüncüsü olan Bahattin Sofuoğlu ile Dünya Superbike Şampiyonası’nda Dünya dördüncüsü olan Toprak Razgatlıoğlu’nu kutladı.

  Haberi Oku

  “SPORDAKİ YÜRÜYÜŞÜMÜZ ÜLKEMİZDE ZİHNİYET DEVRİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu “Spordaki yürüyüşümüz ülkede çok önemli zihniyet devrimini gerçekleştirdi. 2019 yılı başarılarla geçti. İnanıyoruz ki önümüzdeki süreçte uluslararası müsabakalar ve 2021'de gerçekleşecek olimpiyat ve paralimpik oyunlarda inşallah güçlü şekilde ülkemizin damga vuracağı bir dönemi yaşayacağız” dedi.

  Haberi Oku

  KASTAMONU'YA 350 MİLYON TL'LIK GENÇLİK VE SPOR YATIRIMI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, amaçlarının her şeyin en güzeline layık olan Türk insanının yatırımlara erişilir kılmak olduğunu belirterek, ‘’Türkiye olarak sadece bu coğrafyanın değil, insanlığın umudu olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

  Haberi Oku

  SLOVENYA CUMHURİYETİ POLİSİ'NDEN MİLLİ KAYAKÇI SILA KARA'YA "ÖZVERİ MADALYASI"

  Şubat ayında Slovenya'da katıldığı Alp Disiplini Uluslararası Kayak Yarışmaları esnasında telesiyejde yanında oturan ve dengesini kaybeden Sloven çocuğun aşağı düşmesini engelleyerek hayatını kurtaran Milli kayakçı Sıla Kara'ya, Slovenya Cumhuriyeti Polisi tarafından "özveri madalyası" verildi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ ATLETLERİ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Yarı Maratton Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek olan milli atletlerle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  "GÜREŞÇİLERİMİZ TOKYO'DA DA YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRMEYE, BU MİLLETİ GURURLANDIRMAYA DEVAM EDECEKLER"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, güreşin 1705 madalya ile en başarılı branş olduğunu belirterek, "Rio'da 8 madalyadan 5'ini yine güreşçilerimiz almıştı ve inanıyoruz ki Tokyo'da da yüzümüzü güldürmeye, bu milleti gururlandırmaya devam edecekler" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GÜNGÖREN’DEKİ SPOR TESİSLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul Güngören’de yapılan spor yatırımlarını yerinde inceledi. Sporun tabana yayılmasında yerel yönetimlerin önemini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, “Yerel yönetimlerimizle iş birliği içerisinde spor altyapımızı daha da geliştireceğiz.” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN GENÇ VOLEYBOLCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonasını ikinci olarak tamamlayan Voleybol Milli Takımı'nı tebrik etti.

  Haberi Oku

  ‘’ANKARAMIZ SPORUN DA BAŞKENTİ OLACAK"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ’’Sporu tabana ne kadar çok yayarsak, spor kültürünü ne kadar çok güçlendirirsek, spordaki başarımız, uluslararası anlamda olimpiyatlarda, şampiyonalarda çok daha güçlü seviyelere gelecek’’ diye konuştu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN 17 YAŞ ALTI KIZ VOLEYBOL MİLLİ TAKIMI’NA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 CEV U17 Avrupa Şampiyonası'nda finale yükselen 17 Yaş Altı Kız Voleybol Milli Takımını tebrik etti.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLAR TOKYO OLİMPİYATLARI’NA TÜRKİYE’DE HAZIRLANIYOR

  Olimpik havuzda yer alan milli sporcularımız, Eylül - Ekim aylarında yapılan ve yapılacak olan ortak kamplarda, birçok ülkeden önemli sporcu ile çalışma fırsatı yakalayacak. Başta Antalya olmak üzere Çankırı, Trabzon ve Mersin’de düzenlenen kamplar, 2021 yaz aylarında düzenlenecek Tokyo Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’na hazırlık niteliği taşıyor.

  Haberi Oku

  EKİM AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, üniversite öğrencilerinin Ekim ayı burs ve kredi ödemelerinin hesaplarına yatırılmaya başlandığını bildirdi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, 2013 yılından bu yana amatör spor branşlarına gerekli desteğin verilmesini sağlamak amacıyla düzenlediği Amatör Spor Haftası, 5-11 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU BEYKOZ’DA BİSİKLET SÜRDÜ, YÜRÜYÜŞ YAPTI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul Beykoz Belediyesi’ni ziyaret etti. İlçedeki temasları sırasında ulaşımını bisikletle sağlayan Bakan Kasapoğlu, ardından Dünya Yürüyüş Günü dolayısıyla Polonezköy Tabiat Parkı’nda yürüyüş yaptı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER