BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TEKVANDOCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hırvatistan’da düzenlenen Avrupa Kulüpler Tekvando Şampiyonası’nda, 2 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazanan Kadın Tekvando Milli Takımı’nı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ERZİNCAN’A YATIRIM MÜJDESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ülkenin dört bir yanına yatırımların artarak devam edeceğini belirterek, "Amacımız tarımıyla sanayisiyle, ekonomisiyle, kültürüyle, eğitimiyle, sağlığıyla, ulaşımı ve altyapısıyla her alanda zirveye oynayan bir Türkiye. Hamdolsun ki bu anlamda sağlam ve bir manada da istikrarlı yapıya kavuşmuş olduk "dedi

  Haberi Oku

  "PANDEMİYE RAĞMEN ÇALIŞMALARI DURDURMADIK"

  Kırıkkale'de Gençlik Merkezi açılışına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Pandemi şartlarına rağmen hiçbir çalışmamızı durdurmadık. Tedbirlerimizi alarak çalışmalarımızı tüm hızıyla devam ettiriyoruz" dedi.

  Haberi Oku

  "TÜRKİYE, SPOR ÜLKESİ OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, eskrim branşında gelişimi, heyecanı yarınlara olan umudu gördüğünü belirterek, "Olimpiyat sporcularımızın pek çoğuyla az önce beraberdik. Türkiye'nin dört bir yanını temsil eden bu branşın gelişimi açısından ümitvar bir tabloyla karşı karşıyayız" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AVRUPA ŞAMPİYONU İLKE ÖZYÜKSEL’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Polonya’da düzenlenen Modern Pentatlon 24 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası’nda altın madalya kazanan İlke Özyüksel’i tebrik etti.

  Haberi Oku

  “YÜZMEDEKİ BAŞARILARIN TESADÜF OLMADIĞININ ALTINI ÇİZMEK İSTİYORUM”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu “Yüzme tarihinde ilkleri yaşatıyoruz. Spora bakış açımız, son 18 yılda Cumhurbaşkanımızın sporu seven, değer veren anlayışıyla önemli aşama kaydetti. Yüzmedeki başarıların tesadüf olmadığının altını çizmek istiyorum. Başarılar spora verilen önem, sporcuya verilen değerin sonucu olarak karşımıza çıkıyor.” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLUNDAN DÜNYA REKORTMENİ FATMA URUK’A TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Meksika’da üç gün boyunca dünya rekoru denemeleri gerçekleştirerek yeni rekorların sahibi olan serbest dalışçı Fatma Uruk’u kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN REŞİT KARABACAK İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Avrupa şampiyonu milli güreşçi Reşit Karabacak için taziye mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  “FORMULA 1, İSTANBUL İÇİN YARIM KALMIŞ HİKAYENİN YENİDEN BAŞLAMASI”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Ülkemiz her zaman olduğu gibi bu organizasyona da en güzel şekilde hazır. Ülkemizin spor organizasyonlarıyla ilgili talep eden değil, talep edilen, aranan, istenen bir ülke olması, bir çalışmanın, bir gayretin ürünü. Bugüne kadar olduğu gibi bu hafta sonu da bu güzel organizasyona en güzel şekilde ev sahipliği yapacağız” dedi.

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  "TÜRKİYE ORGANİZASYONLAR TARAFINDAN ARANILAN BİR ÜLKE HALİNE GELDİ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 13-15 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek Formula 1 öncesinde İstanbul Park Pisti'nde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ YÜZÜCÜ EMRE SAKÇI’YA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uluslararası Yüzme Ligi’nde 100 metre kurbağalamada 55.74 saniyelik derecesiyle birinci olarak Avrupa rekoru kıran milli yüzücü Emre Sakçı’yı kutladı.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, KOCAELİ'NDE TEMEL ATMA VE AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "İnşallah gençlerimizin spordaki iddiamızı her alanda, bilimiyle, sanatıyla, kültürüyle taçlandıracaklarına, donanımlarıyla şanlı bayrağımızı en güzel şekilde temsil edeceklerine inancım tam" diye konuştu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ JUDOCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hırvatistan’da düzenlenen Gençler Avrupa Judo Şampiyonası'nda 1 gümüş ve 3 bronz madalya kazanan milli sporcular için tebrik mesajı yayımladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER