BAKAN KASAPOĞLU KIBRIS’A KADAR YÜZEN SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 46. yıl dönümü dolayısıyla Mersin'den Kıbrıs'a kadar yüzen aralarında önceki dönem Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen’in de yer aldığı İstanbul Yıldızlar Yüzme Kulübü sporcuları ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  “ARTIK DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ ÜLKELERİYLE REKABET EDEN TESİSLERİMİZ VAR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Türkiye'nin spor altyapısı anlamında çok geliştiğini vurgulayarak, “Sayın Cumhurbaşkanımızın belediye başkanlığı döneminden itibaren İstanbul'da başlatmış olduğu bu misyon, önemli bir seferberliğe dönüştü. Ülkemizin dört bir yanında sadece futbolda değil, her branşta dünyaya meydan okuyan bir tesis alt yapısı var” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN TEKVANDOCULAR İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Niğde'de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 3 tekvandocu için taziye mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN ÖĞRENCİLERE MÜJDE

  Yurt Dışında Lisansüstü Öğrenim Görmek Üzere Gönderilecek Öğrencileri Seçme ve Yerleştirme programı (YLSY) kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı adına 10 öğrenci, Milli Eğitim Bakanlığı bursuyla yurt dışında lisansüstü öğrenim görebilecek.

  Haberi Oku

  “SPOR TURİZMİNDEKİ GELİŞİMİMİZ HIZLI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDECEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) 5. yarışı olan Türkiye Rallisi'nin startını verdi. Bakan Kasapoğlu, “Spor turizmindeki gelişimimiz hızlı bir şekilde devam edecek. Önümüzdeki dönemde birbirinden anlamlı organizasyonlara ev sahipliği yapacağız" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ADANA DEMİRSPOR’UN BAŞKANI MURAT SANCAK’A KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor Kulübü’nün olağanüstü genel kurulunda başkanlığa seçilen Murat Sancak’ı tebrik etti.

  Haberi Oku

  YEŞİLÇAM’IN GÖLGESİNDE GELECEĞİN MEDYACILARI YETİŞİYOR: “AKADEMİ BEYOĞLU”

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından kurulan Türkiye’nin medya temalı ilk gençlik merkezi Akademi Beyoğlu, geleceğin medyacılarını yetiştiriyor.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “345 GENÇLİK MERKEZİMİZDE EBA EĞİTİM SEFERBERLİĞİ BAŞLATTIK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, uzaktan eğitim sistemi çerçevesinde EBA derslerine giremeyen gençler için seferberlik başlattıklarını belirterek, “İnternet veya bilgisayar sıkıntısı sebebiyle EBA derslerine giremeyen öğrencilerimize 345 gençlik merkezimizde hizmet veriyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  “YÜZME BİLMEYEN KALMASIN PROJEMİZ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE İLERLİYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Dr. Muharrem Kasapoğlu, “2020 yılı için 1 milyon kişiye yüzme öğretme hedefi koymuştuk. Pandemiye rağmen bu hedefi aşacağız. Amacımız yüzme öğrenmek isteyen herkese yüzme öğretmek. Yüzme bilmeyen kalmasın projemiz güçlü bir şekilde ilerliyor” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN GENÇLERE MESAJ: “SPOR, HAYATINIZDAN HİÇ EKSİK OLMASIN”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul’daki Belgrad Ormanı’nda gençlerle birlikte yürüyüş yaptı. Spor yapmanın pandemi sürecinde daha önemli hale geldiğini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, gençlere ‘Spor hayatınızdan hiç çıkmasın’ mesajını verdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, METİN OKTAY'I KABRİ BAŞINDA ANDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk futbolu ve Galatasaray'ın unutulmaz oyuncularından "Taçsız Kral" lakaplı Metin Oktay'ı vefatının 29. yıl dönümünde kabri başında andı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN SERGEN YALÇIN’A ‘GEÇMİŞ OLSUN’ TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Haberi Oku

  “YÜZME BİLMEYEN KALMAYACAK İDDİASINDAYIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Hem havuzlarımız var hem de su kaynakları olarak zengin bir ülkeyiz. O yüzden 'Yüzme bilmeyen kalmasın' diyoruz. Bu yıl 1 milyon kişi hedefi koyduk. Bunu, pandemiye rağmen gerçekleştireceğiz. Yüzme bilmeyen kalmayacak iddiasındayız. Önümüzdeki günlerde Türkiye'nin dört bir yanında açılışlarımız olacak” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FUTBOLDA 2020–2021 SEZON AÇILIŞ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 11 Eylül Cuma günü başlayacak 2020–2021 Süper Lig ve TFF 1. Lig sezonu nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU TEKNOFEST’E KATILACAK GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziantep’te düzenlenecek olan TEKNOFEST 2020 yarışlarına katılacak olan Samsun Atakum Gençlik Merkezi üyesi Tanyeli Roket Takımı’nı kabul etti.

  Haberi Oku

  BAKANLAR KASAPOĞLU VE KURUM YURT İNŞAATINDA İNCELEMEDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da yapımı devam eden 2 bin 500 kişilik Atatürk Kız Öğrenci Yurdu inşaatında incelemelerde bulundu ve çalışmalarla ilgili yetkilerden bilgi aldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER