GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN GENÇLİK PROJELERİNE 90 MİLYON LİRALIK REKOR DESTEK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, proje destekleriyle, her alanda üreten, fikir geliştiren, ihtiyaçlara yönelik öncü bir rol üstlenmek isteyen, dünyaya karşı kendini sorumlu hisseden bütün gençlerin yanında olduğunu vurguladı. Bakan Kasapoğlu, bu yıl Gençlik Projeleri Destek Programı çağrısına, 4 binin üzerinde rekor sayıda başvuru geldiğini ve bu projeler içerisinden 765 projeye destek vereceklerini açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, AVRUPA ŞAMPİYONU CİMNASTİKÇİLERİ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nda bir ilki gerçekleştirerek altın madalya kazanan Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı'nı kabulünde, "Türk sporunun, gençliğinin ve kadınının gücünü en mükemmel şekilde gösterdiniz. Bizleri, ailelerinizi ve bu aziz milleti büyük bir sevince boğdunuz" diye konuştu.

  Haberi Oku

  "KADINLARIN ÖNCÜLÜĞÜNDE SPOR POLİTİKALARI ÇOK DAHA BAŞARILI OLUYOR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kadınların öncülüğünde spor politikalarının çok daha başarılı olduğunu belirterek, "Kadınlarımız, inanıyoruz ki sporun tabana yayılması, spor kültürünün güçlendirilmesi noktasında öncü olacaklar" dedi.

  Haberi Oku

  “İSTANBUL'UMUZU TENİS ÜSSÜ HALİNE GETİRME YÖNÜNDE ÇABALARIMIZ VAR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Spor dostluk, kardeşlik, dayanışma, sağlık demek. Sporun bu yönünü daha güçlü kılma, sporu tabana yayma adına çalışmalarımız var. İstanbul'umuzu bir tenis üssü haline getirme yönünde çabalarımız var. Yeni tenisçiler yetiştirmek, bizi uluslararası alanda başarıyla temsil edecek gençlerimizin elinden tutmak adına çabamız, gayretimiz devam edecek.” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AVRUPA ŞAMPİYONU CİMNASTİKÇİLER İÇİN TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ukrayna’da düzenlenen Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda ‘3 çember 2 labut’ aletinde Avrupa Şampiyonu olan Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımını tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, TEKNİK DİREKTÖR YILMAZ VURAL’I ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan ve yoğun bakıma alınan teknik direktör Yılmaz Vural'ı ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, GLOBAL TURİZM FORUMU'NA KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Zorlu süreçler birtakım etkileriyle sona ererler ama bizim amacımız bu zorlu süreci hem sporumuz hem de gençliğimiz açısından bir fırsata dönüştürmek" diye konuştu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU FUTBOL EKONOMİ FORUMU’NDA KONUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Sporumuzun sadece ülkemizde değil, dünyada hak ettiği yere gelmesi hepimiz açısından bir sorumluluk konusu. Bu ulvi sorumluluklarımızı yerine getirmek için her zamandan daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var " dedi.

  Haberi Oku

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, TEKVANDO MİLLİ TAKIMI’NI TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 8. Avrupa Kulüpler Tekvando Şampiyonası’nda elde ettiği 4 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya ile büyükler kategorisinde takım halinde şampiyon olan Türkiye Tekvando Milli Takımı’nı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ERZİNCAN’A YATIRIM MÜJDESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ülkenin dört bir yanına yatırımların artarak devam edeceğini belirterek, "Amacımız tarımıyla sanayisiyle, ekonomisiyle, kültürüyle, eğitimiyle, sağlığıyla, ulaşımı ve altyapısıyla her alanda zirveye oynayan bir Türkiye. Hamdolsun ki bu anlamda sağlam ve bir manada da istikrarlı yapıya kavuşmuş olduk "dedi

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TEKVANDOCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hırvatistan’da düzenlenen Avrupa Kulüpler Tekvando Şampiyonası’nda, 2 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazanan Kadın Tekvando Milli Takımı’nı kutladı.

  Haberi Oku

  "PANDEMİYE RAĞMEN ÇALIŞMALARI DURDURMADIK"

  Kırıkkale'de Gençlik Merkezi açılışına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Pandemi şartlarına rağmen hiçbir çalışmamızı durdurmadık. Tedbirlerimizi alarak çalışmalarımızı tüm hızıyla devam ettiriyoruz" dedi.

  Haberi Oku

  "TÜRKİYE, SPOR ÜLKESİ OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, eskrim branşında gelişimi, heyecanı yarınlara olan umudu gördüğünü belirterek, "Olimpiyat sporcularımızın pek çoğuyla az önce beraberdik. Türkiye'nin dört bir yanını temsil eden bu branşın gelişimi açısından ümitvar bir tabloyla karşı karşıyayız" dedi.

  Haberi Oku

  “YÜZMEDEKİ BAŞARILARIN TESADÜF OLMADIĞININ ALTINI ÇİZMEK İSTİYORUM”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu “Yüzme tarihinde ilkleri yaşatıyoruz. Spora bakış açımız, son 18 yılda Cumhurbaşkanımızın sporu seven, değer veren anlayışıyla önemli aşama kaydetti. Yüzmedeki başarıların tesadüf olmadığının altını çizmek istiyorum. Başarılar spora verilen önem, sporcuya verilen değerin sonucu olarak karşımıza çıkıyor.” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AVRUPA ŞAMPİYONU İLKE ÖZYÜKSEL’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Polonya’da düzenlenen Modern Pentatlon 24 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası’nda altın madalya kazanan İlke Özyüksel’i tebrik etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER