BAKAN KASAPOĞLU, GENÇLİK VE SPOR UZMAN VE UZMAN YARDIMCILARIYLA BİR ARAYA GELDİ

13.09.2019
13.09.2019

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çorumda düzenlenen ‘Gençlik ve Spor Uzman ve Uzman Yardımcılarına Yönelik İstişare Kampı’ Programına katılarak Uzman ve Uzman Yardımcılarıyla toplantı yaptı. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Çorum’da 11-13 Eylül tarihleri arasında Uzman ve Uzman Yardımcılarına Yönelik İstişare Kampı gerçekleştirildi.

Bakanlık bünyesindeki birimlerin faaliyet alanlarının tanıtılması, birimler içi ve birimler arasında işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen toplantıda alanında uzman akademisyenler eğitimler verildi.

Personel arasında bilgi ve deneyim paylaşımının sağlanması için gerekli platformun oluşturulması, genç ve gençlik çalışmalarına yönelik fikir paylaşımında bulunularak öneri çalışmasına ilişkin ortak dil ve çerçevenin oluşturulmasının amaçlandığı toplantı “Genç dostu olmak” temasıyla düzenlendi.

Gençlik ve Spor Uzman ve Uzman Yardımcılarına Yönelik İstişare Kampının kapanış oturumuna Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da katıldı.

Toplantıya katılan Uzman ve Uzman Yardımcılarının fikir ve önerilerini dinleyen Bakan Kasapoğlu, bu toplantıların çok önemli olduğunu belirterek, “Bu tür toplantılar hem bireyler hem kurum için hayati bir önemde.  Katılan her bir arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bakanlık olarak iletişimi çok güçlü kılmamız lazım. Bu nedenle bu toplantının çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bizler hem bugünün hem yarının Türkiye’si için bir takım sorumlulukları taşıyoruz. Bu çerçevede her birinizin bu sorumluluklara layık arkadaşlar olduğunuza inanıyorum. Kendini geliştirmek isteyen, memlekete değer üretmeye çalışan her arkadaşımız benim için değerli. Bu hassasiyete sahip tüm arkadaşlarımla çalışmaya varım.” dedi.