BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AYŞE BEGÜM ONBAŞI’YA TEBRİK

31.03.2019
31.03.2019

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Portekiz'de düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Kupası'nda altın madalya kazanan Milli Sporcu Ayşe Begüm Onbaşı’yı tebrik etti.

Bakan Kasapoğlu, Portekiz'in Cantanhede kentinde düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Kupası'nda ilk kez büyükler kategorisinde yarışan ve altın madalyanın sahibi olan Ayşe Begüm Onbaşı’yı, bir tebrik mesajıyla kutladı. Bakan Kasapoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Portekiz'in Cantanhede kentinde düzenlenen Aerobik Cimnastik Dünya Kupası'nda ilk kez büyükler kategorisinde yarışarak altın madalya kazanan Milli Cimnastikçimiz Ayşe Begüm’ü tebrik ediyorum. Milli sporcumuz genç ve gelecek vaat eden bir sporcu olarak her zaman bizleri gururlandırıyor ve büyük sevinç yaşatıyor. İnanıyorum ki her başarı Ayşe Begüm için bir başlangıç olacak. Onun spor yaşamı boyunca çok büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum. Bu başarıda emeği olan herkesi tebrik ediyor, milletimize yaşattıkları gurur ve mutluluktan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum."