BAKAN KASAPOĞLU ÇALIŞMA ARKADAŞLARIYLA İFTARDA BULUŞTU

15.05.2019
15.05.2019

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlık ve bağlı kuruluşlarında görev yapan çalışanlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Altındağ Örnek Stadyumu’nda düzenlenen iftar sonrasında açıklamalarda bulunan Bakan Kasapoğlu,  Bakanlık bünyesinde hep birlikte bir aile olduklarını vurgulayarak, “Bizler, birbirini seven, birbirine saygı gösteren ve bu aziz milletin hizmetinde olan bir ailenin fertleriyiz. Bu aziz coğrafyayı daha müreffeh kılmak için çalışmaktan ve bu anlamda bu yolu sizlerle birlikte yürümekten dolayı duyduğumuz mutluluğu ayrıca ifade etmek istiyorum” dedi.

“Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği neticesinde son 17 yılda her alanda çok önemli başarılar gerçekleştirdik” diyen Bakan Kasapoğlu,  bu alanlardan birinin de gençlik ve spor için yapılan çalışma ve yatırımlar olduğuna dikkat çekti. Bakan Kasapoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu başarıyı siz değerli çalışma arkadaşlarımızın alın teriyle takım ruhuyla ve değerli ailelerimizin destekleriyle  gerçekleştirdik. Aziz bir millet olmak bize her daim daha çok çalışmayı, sadece bu coğrafya için değil tüm insanlık için hayırlı çalışmalar yapmayı, üretmeyi, taş üstüne taş koymayı gerektiriyor.  Bu, çok önemli bir vazifedir ve ciddi bir misyondur.  Ben tüm çalışma arkadaşlarımın bu kutsal misyonu ifa etme noktasındaki azmine, inancına çalışkanlığına şahidim.”

İftar yemeğindeki birlikteliğin ve dostluğun önemini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, “Bu kıymetli iftar sofrasında bu heyecanı, bu dostluğu,  bu kardeşliği görmekten dolayı çok mutluyum. İnşallah bu birlik ve beraberlik resmini, aile fotoğrafımızı daha çok yaşayacağız, nice birliktelikler gerçekleştireceği” diye konuştu.

Bakan Kasapoğlu,  bu millete hizmet etmek adına yapacakları faaliyetlerde, projelerde, yatırımlarda daha verimli olmak için kendilerini geliştireceklerini söyledi. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 24 Haziran seçimleri sonrası bir dönüşüm gerçekleştirdiğine işaret eden Bakan Kasapoğlu, “Kurumlarımızın bir kısmı birleşti. Yeni kurumlar oluştu.  Bizler nerede olursak olalım, bu millet için gecemizi gündüzümüzü katarak ‘her gün bir adım ileriye’ felsefesiyle daha çok çalışan, kararlı bir ekibiz. Ben bunu sizlerle bir araya geldiğimde her daim tecrübe ediyorum. Bu güzel sofraya iştirak ettiğiniz, bu bereketi sağladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.