BAKAN KASAPOĞLU'NDAN FATİH TERİM'E TAZİYE ZİYARETİ

07.02.2019
07.02.2019
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, babası vefat eden Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Bakan Mehmet Kasapoğlu, beraberindeki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ve Adana Valisi Mahmut Demirtaş ile Fatih Terim ve ailesini, taziyeleri kabul ettikleri Adana’daki bir otelde ziyaret etti. Fatih Terim ile bir süre görüşen Bakan Kasapoğlu, başsağlığı dileğinde bulundu.

Talat Terim son yolculuğuna uğurlandı
Bakan Mehmet Kasapoğlu, dana sonra Talat Terim'in Adana Asri Mezarlığı Camii'nde düzenlenen cenaze törenine de katıldı.

İl Müftüsü Hasan Çınar'ın kıldırdığı cenaze namazına Fatih Terim, annesi Nuriye Terim, eşi Fulya Terim, kızları Buse Terim ve Merve Terim Çetin ile yakınları, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, kulübün şimdiki ve eski yöneticileri, teknik heyet ve oyuncular ile spor ve sanat camiasından çok sayıda isim katıldı.

Taziye Mesajı Yayımladı
Bakan Kasapoğlu, Talat Terim için bir de taziye mesajı yayımladı. Bakan Kasapoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Galatasaray Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim'in babası Talat Terim'in vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Merhum Talat Terim'e Allah'tan rahmet; Fatih Terim’e, ailesine, sevenlerine ve Galatasaray camiasına başsağlığı diliyorum.”