BAKAN KASAPOĞLU, AVRUPA ŞAMPİYONU İŞİTME ENGELLİ MİLLİ TAKIMIYLA BULUŞTU

15.08.2018
15.08.2018 Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İsveç’te düzenlenen İşitme Engelliler 21 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası'nda finalde Ukrayna’yı yenerek Avrupa Şampiyonu olan Türk Milli Takımı oyuncularıyla bir araya geldi. Büyük bir başarıya imza atan Şampiyon futbolcularımızı işaret diliyle ‘hoş geldiniz’ diyerek karşılayan Bakan Kasapoğlu, organizasyon boyunca millilerimizin başarılı performansını yakından takip ettiğini söyledi.

Milli futbolcuların sahada ay-yıldızlı formaya yakışır şekilde mücadele ettiklerini kaydeden Bakan Kasapoğlu, “Sizlerle gurur duyuyoruz. Şampiyona öncesinde gösterdiğiniz başarılar, böylesine değerli bir zaferin geleceğinin sinyallerini veriyordu. Bu kupa bizi her zaman gururlandıran ve duygulandıran bir sembol olacak” dedi.

Bakan Kasapoğlu ayrıca Milli Takımımızın başarılarının sürmesini beklediklerini ifade ederek, “Gelecek adına, devamlılık adına sizlerden çok ümitliyiz” şeklinde konuştu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen kabulün ardından Bakan Mehmet Kasapoğlu, milli sporcuları işaret diliyle ‘Sizleri seviyoruz’ diyerek uğurladı.