HABERARŞİVİ
 • 11

  ARALIK

  SPOR İLE HAYATA GÜLÜMSE PROJESİ KAYSERİ’DEYDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca hayata geçirilen “Spor İle Hayata Gülümse” projesi kapsamında Kırşehir’deki şehit çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan çocuklar, projenin bu haftaki programında Kayserispor – Beşiktaş maçını tribünden izledi.

 • 11

  ARALIK

  FUTBOLUN EFSANELERİ ANKARA’DA GENÇ HÜKÜMLÜLERLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Adalet Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü “Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor” projesinin onuncu ve son programı 8 Aralık’ta Ankara’da gerçekleştirildi. Programda, Ali Gültiken, Semih Yuvakuran, Hasan Şaş, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin, genç hükümlülerle bir araya geldi.

 • 10

  ARALIK

  BAKAN BAK'TAN ŞAMPİYON ATLETLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, 24. Avrupa Kros Şampiyonası'nda ülkemize 3 altın madalya getiren milli sporcuları tebrik etti.

 • 5

  ARALIK

  NAZMİYE MURATLI'DAN GÜMÜŞ MADALYA

  Dünya Bedensel Engelliler Halter Şampiyonası'nda milli sporcu Nazmiye Muratlı, kadınlar 45 kiloda gümüş madalya kazandı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Nazmiye Muratlı için tebrik mesajı yayımladı.

 • 4

  ARALIK

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK ÇİFTE MADALYALI BEYTULLAH EROĞLU’NU KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Meksika’da düzenlenen Dünya Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası'nda 50 metre kelebekte altın ve 50 metre sırtüstünde de bronz madalya kazanan Beytullah Eroğlu’nu tebrik etti.

 • 30

  KASIM

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK: "EURO 2024 TÜRKİYE'YE YAKIŞIR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Türkiye'nin EURO 2024'e ev sahibi olması durumunda, bölgesindeki rol model ülke sıfatıyla ve Avrupa futboluna kattığı değerle şampiyona tarihine büyük bir farklılık katacağını vurguladı.

 • 30

  KASIM

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN ŞAMPİYON BADMİNTONCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Avrupa Gençler şampiyonasında altın madalya kazanan milli badmintoncular Zehra Erdem ile Bengisu Erçetin’i tebrik etti.

 • 29

  KASIM

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN KULÜPLER BİRLİĞİ’NE ZİYARET

  Kulüpler Birliği Vakfı’nı ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, “Kulüplerimiz sorunlarını ifade ettiler, biz de gerekli istişareleri birlikte yürüteceğimizi, onlara bu sorunun çözümünde birlikte hareket edeceğimizi söyledik” dedi.

 • 25

  KASIM

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK: ANDREY KARLOV'U HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIZ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, geçen yıl silahlı saldırıda yaşamını yitiren Rusya'nın eski Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un anısına Ankara’da düzenlenen Judo Avrupa Kulüpler Şampiyonası Altın Lig müsabakalarını izledi. Bakan Osman Aşkın Bak, birinci olan sporculara madalyalarını takdim etti.

 • 24

  KASIM

  “SPOR İLE HAYATA GÜLÜMSE” PROJESİ ANTALYA’DA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca hayata geçirilen “Spor İle Hayata Gülümse” projesi kapsamında Ankara’daki şehit çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan çocuklar, projenin bu haftaki programında Antalyaspor - Fenerbahçe maçını tribünden izleme fırsatı bulacak.

 • 24

  KASIM

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK MİLLİ GÜREŞÇİ EVİN DEMİRHAN’I TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Polonya’da düzenlenen U23 Dünya Güreş Şampiyonası’nda kadınlar 48 kiloda şampiyon olarak altın madalya kazanan Evin Demirhan için tebrik mesajı yayımladı.

 • 23

  KASIM

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN MİLLİ GÜREŞÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, U23 Dünya Güreş Şampiyonası’nda toplam 4 madalya kazanarak dünya üçüncüsü olan grekoromen milli takımını tebrik etti.

 • 23

  KASIM

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK: “13 BİN AMATÖR SPOR KULÜBÜNE DESTEK VERİYORUZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Amatör Spor Kulüpleri ve Okul Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtımı" törenine katıldı.

 • 18

  KASIM

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN NAİM SÜLEYMANOĞLU İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Olimpiyat, dünya ve avrupa şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun vefatı nedeniyle taziye mesaj yayımladı.

 • 17

  KASIM

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN MİLLİ CİMNASTİKÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Bulgaristan’da düzenlenen Yaş Grupları Trambolin Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli sporcular Doğukan Büyükarslan ve Koray Altınel’i tebrik etti.