BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AVRUPA ŞAMPİYONU SÜLEYMAN KARADENİZ’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Süleyman Karadeniz ile bronz madalyanın sahibi olan Soner Demirtaş’ı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN FENERBAHÇE BEKO'YA KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Basketbol Erkekler Türkiye Kupası'nda Darüşşafaka Tekfen’i 74 -71 yenerek şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Beko'yu tebrik etti.

  Haberi Oku

  CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK SPORTİF ALTYAPI PROJESİ: SPORTİF YETENEK TARAMASI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yetenekli öğrencileri spora yönlendirmek amacıyla başlattıkları cumhuriyet tarihinin en büyük altyapı projesi olan Sportif Yetenek Taraması Projesi ile geçtiğimiz yıl toplamda 1 milyon 226 bin 503 çocuğun taramasının yapıldığını, bunlardan yaklaşık 110 bininin yetenek havuzuna alındığını bildirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN HİLMİ OK İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hayatını kaybeden eski FIFA kokartlı hakem ve Merkez Hakem Kurulu Başkanı Hilmi Ok için taziyede bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ GÜREŞÇİLERİ KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İtalya’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda erkekler serbest sitilde 1 gümüş 1 bronz madalya kazanan milli güreşçileri kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ GÜREŞÇİLERE TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İtalya'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda gümüş madalya alan Yasemin Adar ile bronz madalya kazanan Bedia Gün’ü kutladı.

  Haberi Oku

  TOBB İLE "GİRİŞİMCİLİK, MENTORLUK VE STAJ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ" İMZALANDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlığının, girişimcilik ve mentorluk girişimciliğin önemi konusunda eğitim, tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerini ve etkinliklerini yürüteceğini söyledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, SHANE LARKİN’E TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİMLİK KARTINI VERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Sadece istatistiklerle değil gönüllerde de zirvede olmak herkese nasip olmaz, onun takımımıza kazandıracağı sinerjinin, heyecanın, 'Dev Adamlarımızı' olimpiyat sürecinde başarıya götüreceğine inanıyorum" dedi.

  Haberi Oku

  "ÇANAKKALE'Yİ SPORDA DA ÖNCÜ ŞEHİR YAPMAK İSTİYORUZ”

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çanakkale ve ilçelerine yaklaşık 32 milyon liralık yatırım yapacak. Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, konuya ilişkin protokolün imza töreninde Çanakkale'yi sporda da öncü şehir yapmak istediklerini söyledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ GÜREŞÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanan Kemal Kamal ile bronz madalya kazanan milli güreşçiler Selçuk Can ve Cenk İldem'i tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, TÜRKİYE-SLOVENYA İŞ FORUMU’NDA KONUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Slovenya ile Türkiye arasındaki transit geçiş kotalarının makul seviyelere çıkarılmasının iki ülke ticaretine önemli bir ivme kazandıracağı gibi AB ile olan ticarete de değer katacağını söyledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, PERTEVNİYAL LİSESİ’NDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

  Fatih'teki Pertevniyal Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlere "Kitapla bağımızı güçlendirmeliyiz” tavsiyesinde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MİLLİ KARATECİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası’nda 6 altın, 3 gümüş ve 6 bronz madalya kazanan milli karatecileri kutladı.

  Haberi Oku

  BURHAN FELEK ATLETİZM STADI AÇILDI

  İstanbul'un simge spor tesislerinden olan ve yenileme çalışmaları tamamlanan Burhan Felek Atletizm Stadı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun katılımıyla açıldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ YÜZÜCÜ MERVE TUNCEL’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fransa’da düzenlenen FFN Golden Tour Camille Muffat Yüzme Müsabakalarında 1500 metre serbest stilde A barajını geçerek 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na kota alan Merve Tuncel’i tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, YENİLENEN BURHAN FELEK ATLETİZM STADI'NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul ve Türkiye için çok anlamlı, sembol bir tesisi yeniden spor camiasına kazandırdıkları için heyecanlı olduklarını ifade ederken, "İnşallah burada yarınların şampiyonlarını, yıldızlarını yetiştireceğiz" dedi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER