BAKAN KASAPOĞLU ENVER CENK ŞAHİN'İ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiği paylaşımdan sonra, Almanya İkinci Futbol Ligi takımlarından Saint Pauli tarafından kadro dışı bırakılan Enver Cenk Şahin'i bu davranışı nedeniyle vesilesiyle linç edenlerin, sportif yaşamı noktasında kariyerini bölmek isteyenlerin haksızlık ettiklerini vurguladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN FRANSIZ MEVKİDAŞINA FOTOĞRAFLI TEPKİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Barış Pınarı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiğe destek olmak için asker selamı veren milli futbolculara UEFA'nın ceza uygulamasını isteyen Fransa Spor Bakanı Roxana Maracineanu'ya tepki göstererek, "Griezmann'ın asker selamına ses çıkarmayanlar, milli futbolcularımızın güzel selamından başka anlamlar çıkarmaya çalışıyor” dedi.

  Haberi Oku

  ‘’SPORDA ÇOK BEREKETLİ BİR DÖNEM YAŞIYORUZ’’

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ‘’Sporda çok bereketli bir dönemi yaşıyoruz. Bokstaki başarılar, golboldaki şampiyonluk bizi gururlandıran çok önemli faktörler oldu" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AHMET ÖNDER'E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda paralel aletinde 14.983 puanla dünya ikincisi olan Ahmet Önder'i kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AVRUPA İKİNCİSİ MİLLİ JUDOCULARI KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İşitme Engelliler Avrupa Judo Şampiyonası'nda bireyselde 2 bronz madalya ve kata takım müsabakalarında gümüş madalya kazanan milli sporcuları kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AYHANCAN GÜVEN’E TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Porsche Carrera Kupa Fransa'da ikinci kez şampiyon olan Milli otomobil sporcusu Ayhancan Güven’i telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLUN’DAN MİLLİ BOKSÖRLERE TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanan, Busenaz Sürmeneli ile gümüş madalya kazanan Buse Naz Çakıroğlu ve Elif Güneri’yi telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU HABERTÜRK’E KONUK OLDU

  Habertürk TV'de Oylum Talu'nun sunduğu ‘’Burası Haftasonu’’ programına konuk olan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gönüllülük projelerinden kitap okuma halkalarına, 7/24 açık spor tesislerinden A Milli Futbol Takımı’na kadar pek çok konuda açıklamalarda bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AVRUPA ŞAMPİYONU OLAN KADIN GOLBOL MİLLİ TAKIMINI KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Şampiyonası finalinde İsrail'i 8-6 yenerek şampiyon olan Görme Engelliler Kadın Golbol Milli Takımını telefonla arayarak kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN KORHAN YAMAÇ VE SAVAŞ ÜSTÜN’E TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Para Atıcılık Dünya Şampiyonası’nda elde ettikleri derecelerle 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için kota alan Korhan Yamaç ve Savaş Üstün için tebrik mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU İBRAHİM ÇOLAK’I TELEFONLA ARAYARAK TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Almanya’da düzenlenen Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonasında halka aletinde altın madalya kazanarak 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları için kota alan İbrahim Çolak’ı telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE, DİJİTAL OYUN SEKTÖRÜNDE GLOBAL BİR MARKA OLMA YÖNÜNDE İLERLEMEYE DEVAM EDECEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, her konuda olduğu gibi e-spor’un da avantajları ve dezavantajları olduğuna dikkat çekerek, “Bu aktivitenin, oyunculara mental anlamda kazandırdıkları ve bilinçli bir şekilde icra edilmediği takdirde kaybettirdikleri var. Bizler, bütün aktivitelerde olduğu gibi, bu konuda da stratejik adımlar atmak ve olası tehlikelere karşı gençlerimizi korumak mecburiyetindeyiz” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ MAÇI İZLEMEYE ŞIRNAK UYAFA TAKIMIYLA BİRLİKTE YÜRÜYEREK GİTTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadında oynanan Türkiye - Arnavutluk milli maçını izlemeye yürüyerek gitti. Bakan Kasapoğlu’na İspanya’da düzenlenecek Costa Brava Futbol Turnuvası'nda mücadele edecek olan Şırnak UYAFA Takımı oyuncuları da eşlik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AMATÖR SPOR KULÜP YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU

  Amatör Spor Haftası dolayısıyla 81 ilin amatör spor kulüp yöneticileri ve federasyon başkanlarıyla bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ‘’ Kadınıyla erkeğiyle, yaşlısıyla genciyle spor yapan bir toplum olmak zorundayız" dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN 15 MİLYON TL’LİK PROJE DESTEĞİ

  Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında, proje teklif çağrısına çıkan Gençlik ve Spor Bakanlığı, 15 milyon TL’lik proje desteği sağlayacak.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FENERBAHÇE’YE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Basketbolda bu yıl 27’ncisi düzenlenen Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanan Fenerbahçe Öznur Kablo için tebrik mesajı yayımladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER