HABERARŞİVİ
 • 15

  NİSAN

  “kamp Liderliği Eğitimi” Sona Erdi.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 9 Mart - 12 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 2017 Kamp Liderliği Eğitimi sona erdi.

 • 6

  MART

  Kamp Liderliği Eğitimi Sonuçları Açıklandı

  Kamp Liderliği Eğitimi sonuçları açıklanmıştır.

 • 27

  ŞUBAT

  Gençlik Kampları Personel Planlaması Ve Maneviyat İstasyonu Geliştirme Toplantısı Kayseri'de Yapıldı

  GENÇLİK KAMPLARI PERSONEL PLANLAMASI VE MANEVİYAT İSTASYONU GELİŞTİRME TOPLANTISI PROGRAMI KAYSERİ'DE YAPILDI

 • 22

  ŞUBAT

  Kamp Liderliği Eğitimi Başlıyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gençlik kamplarında gönüllü olarak görevlendirilmek üzere kamp liderliği eğitimi gerçekleştirilecektir.

 • 13

  ŞUBAT

  Kamp Liderleri Kapasite Geliştirme Eğitimi Sona Erdi

  Gençlik Kamplarında gençlerimize sunulan hizmeti kusursuz hale getirmek için yapılan çalışmalar arasında en önemli adımlardan biri olan “Kamp Liderleri Kapasite Geliştirme Eğitimi” 21 Ocak - 11 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

 • 10

  ŞUBAT

  Tematik Kış Kamplarımız Sona Erdi

  Bakanlığımızın 2017 yılı sömestr döneminde düzenlediği tematik kış kampları sona erdi. 1682 gencimiz Kırşehir Ahi Evran Gençlik Kampında Kariyer Kampı'na, Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampında Kitap Okuma Kampı'na, Osmaniye Aslantaş Gençlik Kampında Siyer Kampı'na,

 • 23

  ARALIK

  Kış Kampları Başvuruları Başladı

  Sevgili Gençler, Her zaman olduğu gibi yeni yılın ilk müjdesi yine Gençlik Kamplarından. Birbirinden farklı konularda belirlenmiş kış kampları son derece zengin içerikleriyle sizi bekliyor.

 • 19

  ARALIK

  Gençlik Kamplarında 12 Ay

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan İş Birliği Protokolü kapsamında 14 Ekim-19 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılan Kış Kampları; Gençleri okul yaşamının stresinden kısa bir süreliğine uzaklaştırarak doğa ile iç içe olacakları keyif

 • 19

  OCAK

  Gençlik Kamplarından Kış Kampları

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan İş Birliği Protokolü kapsamında 14 Ekim-19 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılan Kış Kampları; Gençleri okul yaşamının stresinden kısa bir süreliğine uzaklaştırarak doğa ile iç içe olacakları keyif

 • 23

  KASIM

  Anket Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Her yıl Gençlik Kampları yaz dönemlerinin bitmesiyle birlikte uygulanan ve Gençlik Kampları Dairesince son derece önemsenen “Ödüllü Memnuniyet Anketi”, 2016 yılı için de net bir tablo ortaya koydu.

 • 18

  KASIM

  Gençlik Kampları Değerlendirme Toplantısı

  Yaz Gençlik Kamplarının sona ermesiyle birlikte her yıl düzenlenen “Gençlik Kampları Değerlendirme Toplantısı” Antalya’da gerçekleştirildi.

 • 2

  KASIM

  Milli İradenin Emanetçisi Gençler Demokrasi Kampı’nda

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, gençler arasında demokrasinin ilke ve değerlerinin yaygınlaşmasını sağlamak, yakın tarihimizde demokrasiye yapılan müdahaleleri unutturmamak ve demokrasi kültürünü pekiştirmek amacıyla “Demokrasi Kampı” düzenledi.

 • 14

  EKİM

  Kamp Aktiviteleri Güvenlik Çalıştayı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Kamplarının zengin bir içeriğe sahip olmasındaki en önemli bileşenlerden biri olan sportif aktivitelerin güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla “Kamp Aktiviteleri Güvenliği Çalıştayı” düzenledi.

 • 5

  EYLÜL

  Peygamber Efendimizin İzinde

  Alemlere rahmet olarak gönderilen son peygamber Hz. Muhammed Mustafa (SAV) şüphesiz ki yaratılmış olanların en hayırlısı, en güzeli, en üstünüdür. İnsanların yegane rehberi ve efendisidir. Her bakımdan kusursuz olan yalnızca O’dur.

 • 10

  AĞUSTOS

  Kamp Ateşi Yeniden

  Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en zor, en karanlık günlerinden birini yaşadı 15 Temmuz’da. 1808 yılındaki küçük de olsa atılan ilk adımlarla birlikte her geçen gün, her geçen yıl sistemleşen, siyasi ve toplumsal hayatın tek hakim yönetim anlayışı olan demokratik düzen bi