HABERARŞİVİ
 • 4

  OCAK

  HER İLMEKTE SEVGİ, İYİLİK VE DUA İLE...

  Öre Öre Atkı Bere diyerek çıkmıştı yola her ilmekte sevgi iyilik ve dua ile..

 • 28

  ARALIK

  İSTİKLÂL ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY VEFATININ 80. YILINDA ANILIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un vefatının 80. yıldönümü anısına Şair İbrahim Sadri'nin de katıldığı ‘Memleketim Merhaba’ programı düzenlendi.

 • 28

  ARALIK

  BUNU KONUŞALIM AMASYA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Hasbihal Gençlik Sohbetleri kapsamında Bekir Develi ve Erem Şentürk ile “ Bunu Konuşalım” programı 26 Aralık 2016 Pazartesi günü Amasya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Konferans salonunda saat 19.00’da gençlerle bir araya geldi.

 • 14

  ARALIK

  DEĞERLER ATÖLYESİ

  Balıkesir Gençlik Merkezimiz Değerler Atölyesi İslam ve Ahlak Düşüncesi çalışması etkinliklerle devam ediyor. İslam ve Ahlak Düşüncesi çalışmamızın saha ayağı öncesinde saygı, iletişim, hoşgörü duygularını geliştirici etkinlikler yapıldı.

 • 13

  ARALIK

  UÇMAK İÇİN ENGELLERİ KALDIRDIK

  "Uçmak İçin Engelleri Kaldırdık" etkinliği ile işitme engelli çocuklarımız, yamaç paraşütü ile gökyüzüyle buluştu.

 • 12

  ARALIK

  KATRE

  Isparta Gençlik Merkezi gönüllü gençleri tarafından 1 aylık hazırlık aşamasından sonra uygulamaya geçirdiğimiz proje 09 Aralık 2016 Cuma günü Eğirdir ilçesinin Sorkuncak Köyü Orta ve İlk Okullarında öğretim gören öğrencilerle hayat buldu.

 • 8

  ARALIK

  OKULUMU BOYA GELECEĞİMİ RENKLENDİR

  Sincan Gençlik Merkezi olarak Genç Gönüllülerimizle birlikte Haymana Dilaver Temizhan Çok Programlı Lisesi’ ni ziyaret edip “Okulumu Boya Geleceğimi Renklendir” projemizi gerçekleştirdik.

 • 2

  ARALIK

  YERYÜZÜ ÇOCUKLARI

  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genç Yeryüzü Doktorları Öğrenci Topluluğu ve Rize Gençlik Merkezi işbirliği İl Göç İdaresi destekleriyle Suriye’li Mülteci çocuklar “Yeryüzünün Çocukları” programında bir araya geldi.

 • 2

  ARALIK

  AYIN GENÇLİK MERKEZİ ERZURUM YAKUTİYE

  2016 Yılı #Kasım ayı #AyınGençlikMerkezi Erzurum Yakutiye Gençlik Merkezimiz olmuştur. Başarılarından dolayı tebrik ederiz...

 • 29

  KASIM

  GENÇLİK MERKEZLERİ VE GENÇLİK LİDERLİĞİ GELİŞİM EĞİTİMİ TOPLANTISI

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Gençlik Merkezleri Dairesi Başkanlığı tarafından 81 il Koordinatör Gençlik Merkezi Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri ve Gençlik Liderlerinin katılımı ile 5 ayrı dönemde planlanan Gençlik Merkezleri ve Gençlik Liderliği Gelişim Eğitimi Toplantısı ilk dönem çalışmaları 25-27 Kasım 2016 tarihleri arasında Konya Meram Uluslararası Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi.

 • 28

  KASIM

  HAYDİ ÇOCUKLAR

  Bornova Gençlik Merkezi tarafından sürdürülen Haydi Çocuklar Projesi, en masum ve içten tabiatıyla, tabiatın güzelliklerini gün yüzünde tutuyor.

 • 24

  KASIM

  NENE HATUNU YÜREKLERİYLE İŞİTTİLER

  Erzurum gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğüne bağlı Yakutiye gençlik merkezleri ilklere öncülük etmeye devam ediyor.

 • 21

  KASIM

  İŞİTME ENGELLİ GENÇLERDEN ÖRNEK PROJE

  Siirt'te, Gençlik Merkezi ve İşitme Engelliler Derneği işbirliğiyle birlikte okul boyama etkinliği gerçekleştirildi.

 • 14

  KASIM

  'SAYGI' TEMASINDAKİ EN ANLAMLI ZİYARET

  Gençlik Merkezimiz Gönüllük Kulübünün iyilik gönüllüsü gençlerin ‘Saygı’ temasındaki en anlamlı ziyareti.

 • 14

  KASIM

  BENİM KÜÇÜK ARKADAŞIM

  Kişisel Gelişim atölyesi kapsamında Honaz Kaymakamlığı ve Honaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz ''Benim Küçük Arkadaşım'' adlı projemiz ile, Gençlik Merkezi bünyesinde oluşturulan gönüllü PDR Öğrenci grubumuz Honaz ilçesi Kocabaş Mahallesinde öğrenim gören kardeşlerine eğitim ve sosyal hayatlarına yönelik destek çalışmaları yapmaya başladı.