HABERARŞİVİ
 • 22

  EYLÜL

  KULÜPLER BİRLİĞİ’NDEN BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’A ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Dursun Özbek ve kulüp temsilcilerini kabul etti.

 • 22

  EYLÜL

  GENÇLER “DAMLA PROJESİ” İLE GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan 'Damla Projesi' ile gönüllü gençler, gittikleri illerde çeşitli ziyaretlerde bulunarak etkinliklere katılıyorlar. Türkiye’nin dört bir yanında uygulanan proje kapsamında 5 etap sonunda yaklaşık 60 bin kişiye ulaşıldı.

 • 21

  EYLÜL

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK, 10. RİZE TANITIM GÜNLERİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Hem Rize'nin hem Türkiye'nin gelişmesi için çalışacaklarını belirterek, “Birlikte bu ülkeyi daha iyi noktalara taşımamız lazım. Etrafımızda dönen oyunları bozmak için bir arada olmalıyız. Güçlü olmalıyız, birbirimize sarılmalı, birbirimizi sevmeliyiz" dedi.

 • 20

  EYLÜL

  KYK’YA GELİN TANIŞ OLALIM

  81 il, 240 ilçe ve KKTC’de 600 binden fazla üniversiteli gence ev sahipliği yapan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, üniversiteli gençlere kapılarını açtı.

 • 19

  EYLÜL

  BAKANLIK PERSONELİNE YANGIN EĞİTİMİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı personeline, Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Yangın Eğitimi’ verildi.

 • 19

  EYLÜL

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK KIRŞEHİR’DE GENÇLERLE BULUŞTU

  Kırşehir Ahi Evran gençlik kampında gençlerle biraraya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, ‘’ Sizler bu ülkenin en önemli gücüsünüz. Bu ülkeyi geleceğe taşıyacak olan sizlersiniz. O yüzden sizlerin birbirleriyle iç içe tek yürek olması lazım’’dedi

 • 19

  EYLÜL

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK; “YABANCI OYUNCU SINIRLAMASIYLA İLGİLİ ÇALIŞACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Yabancı sınırlamasıyla ilgili Cumhurbaşkanımızın açıklaması var. Onunla ilgili TFF ve biz çalışacağız. İnşallah ülkemizin sporu için önemli adımları atar ve gerekli kararları alırız." dedi.

 • 19

  EYLÜL

  VOLEYBOLDA 2017 SPOR TOTO ŞAMPİYONLAR KUPASI FENERBAHÇE’NİN

  Voleybolda, Spor Toto Erkekler Şampiyonlar Kupası'nda Halkbank'ı 3-1 mağlup eden Fenerbahçe, kupanın sahibi oldu. Fenerbahçe’ye şampiyonluk kupasını Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak verdi.

 • 19

  EYLÜL

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK'TAN BASKETBOL FEDERASYONU’NA ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Basketbol Federasyonu’nu ziyaret etti. Bakan Bak, 2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nın başarılı bir şekilde düzenlenmesinden dolayı tebriklerini illetti.

 • 19

  EYLÜL

  DAMLA PROJESİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü’nce yürütülen Damla Projesi, büyük ilgi görüyor. 24 Temmuz – 16 Eylül tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanında uygulanan proje kapsamında 52 bin kişiye ulaşıldı. Damla Projesi’nin uygulanmasına 16-23 Eylül tarihleri arasında Konya, Karaman ve Bartın illerinde devam edilecek.

 • 18

  EYLÜL

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK: “UYUŞTURUCUYLA SONUNA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, çağımızda çocukları tehdit eden, onları elimizden alan uyuşturucu illetiyle sonuna kadar mücadele edeceklerini vurgularken, “Bizim geleceğimizi çalmalarına izin vermeyeceğiz" dedi.

 • 17

  EYLÜL

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK MİLLİ VOLEYBOLCULARI TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 2017 Dünya 23 Yaş Altı Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nın finalinde karşılaştığı Slovenya'yı 4-0 yenerek altın madalyanın sahibi olan milli voleybolcuları kutladı.

 • 16

  EYLÜL

  KYK BURS VE KREDİ MİKTARI ARTIRILDI, MÜJDEYİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından yüksek öğrenim gören öğrencileri maddi olarak desteklemek amacıyla ödenen burs ve kredi miktarları artırıldı. Öğrencilerin merakla beklediği müjdeli haberi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdi.

 • 15

  EYLÜL

  BATMAN’DA MOBİL GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca desteklenen "Mobil Gençlik Merkezi" projesi ülkemizin farklı illerinde hayata geçmeye devam ediyor. Son olarak Batman’da hizmete giren Mobil Gençlik Merkezi gençlerle buluştu.

 • 14

  EYLÜL

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN HAKAN DİNÇAY’IN AİLESİNE TAZİYE TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, vefat eden Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı ve voleybol şubesi sorumlusu Hakan Dinçay’ın ailesini arayarak taziyelerini iletti.