BAKAN KASAPOĞLU ÖĞRENCİLERE MORAL VERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kapsamında sınava giren gençler ve aileleriyle buluştu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU “SPORU YAYGINLAŞTIRACAĞIZ VE BAŞARILI SPORCULAR YETİŞTİRECEĞİZ”

  Silivri'de amatör spor kulüplerinin yönetici, antrenör ve sporcularıyla bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Silivri'ye kapalı yüzme havuzu yapılacağının müjdesini de verdi.

  Haberi Oku

  "SPORUN DEVLERİ BULUŞUYOR" ÖDÜL TÖRENİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’da düzenlenen "Sporun Devleri Buluşuyor" ödül törenine katıldı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN “GÖNÜLLÜLÜK” SEFERBERLİĞİ

  2019 yılını "Gönüllülük Yılı" olarak ilan eden Gençlik ve Spor Bakanlığı, 43 başlık altında eylem planı hazırladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU SPOR TOTO YILIN BASIN FOTOĞRAFLARI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Foto Muhabirleri Derneğinin (TFMD) düzenlediği, Spor Toto Yılın Basın Fotoğrafları 2019 Ödül Töreni’ne katıldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ŞEREF HAS İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Türk sporunun önemli ismi ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Şeref Has’ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TAKIM’A MORAL ZİYARETİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzlanda maçı öncesi A Milli Takım kampını ziyaret etti.

  Haberi Oku

  “ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLERE HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemelerinde Türkiye’nin Fransa'yı 2-0 yendiği maçın ardından yaptığı açıklamada, Milli Takımın çok büyük bir başarıya imza attığını belirterek, “Sırtınızda ay-yıldız, göğsünüzde inanç olduktan sonra demek ki yapabiliyorsunuz. Hep birlikte tek yürek olarak İzlanda'yı da yeneceğiz inşallah. Çok daha güzel günlere hep birlikte yürüyeceğiz.” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU KONYA’DA SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ

  Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bulunan spor salonlarında antrenman yapan farklı branşlardaki sporcuları ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, genç sporculara 2020 ve 2024 Olimpiyatlarını hedef gösterdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ HALTERCİLERE TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fiji’de düzenlenen Dünya Gençler Halter Şampiyonası’nda 2 altın, 8 gümüş ve 11 bronz madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MERYEM BEKMEZ’E TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İspanya’da düzenlenen 33. Gran Premio Yürüyüş Yarışmasında 1:29:36’lık derecesi ile Olimpiyat barajını geçerek 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na kota alma hakkı elde eden Milli Sporcu Meryem Bekmez’i kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN KUTLAMA MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Okul Sporları Federasyonu (ISF) tarafından İtalya’da düzenlenen Tenis Dünya Şampiyonası'nda birinci olan Erkek ve Kız Tenis Takımları ile Romanya’da yapılan Avrupa Okullar Satranç Şampiyonası’nda toplamda 8 madalya kazanan sporcuları tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN PARALİMPİK OKÇULARA TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hollanda’da düzenlenen Dünya Para Okçuluk Şampiyonası’nda mücadele eden ve 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na 5 kota alan sporcuları tebrik etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI “FARKINDAYIZ” PROJESİYLE 40 BİN GENCE ULAŞTI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın film, oyun, müzik kliplerindeki olumsuz içerikler konusunda gençlerin farkındalığının artırılması amacıyla hayata geçirdiği “Farkındayız” projesiyle yaklaşık 40 bin gence eğitim verildi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN EDA TUĞSUZ’A TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İtalya’da düzenlenen Daimond League yarışmasında cirit atmada ikinci olarak 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na kota alan Eda Tuğsuz’u tebrik etti.

  Haberi Oku

  TOKYO 2020 YOLUNDA TOHM SPORCULARINA SIKI TAKİP

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri’nde birçok farklı branşta eğitim alan milli sporcular, Tokyo 2020 başta olmak üzere uluslararası organizasyonlar öncesindeki çalışmalarını alanlarında uzman ekipler eşliğinde titizlikle sürdürüyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER