BAKAN KASAPOĞLU: "BÜROKRATİK KARMAŞALARIN ÖNÜNE GEÇTİK"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporcuların hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlamak için tüm imkanları seferber ettiklerini belirterek, "Bürokratik birtakım karmaşalar vardı, yönetmelik değişikliğiyle bunun önüne geçtik." dedi.

  Haberi Oku

  SPOR KULÜPLERİ VE FEDERASYONLARI ÇALIŞTAYI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çok bereketli, verimli bir çalıştay gerçekleştirdiklerini belirterek, “ Sporun tüm yönlerini enine boyuna tartıştık, tüm konuları konuştuk. Şunu da belirttik; bu çalıştay toplandık bitti değil, bir başlangıç olacak. Neyin başlangıcı olacak? Yeni atılımların, yeni gelişmelerin yeni bir takım açılımların başlangıcı olacak” diye konuştu.

  Haberi Oku

  "ÇALIŞTAYIMIZIN BEKLENİLENİN DE ÖTESİNDE BİR VERİMLE SONUÇLANACAĞINA İNANIYORUZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’da düzenledikleri Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı'nın, beklenilenin ötesinde verimle sonuçlanacağına inandığını söyledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ BUZ HOKEYCİ SİDRE ÖZER İÇİN TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İsviçre’de düzenlenen 3. Kış Gençlik Olimpiyat Oyunları'nda Karışık Buz Hokeyi disiplininde bronz madalya kazanan Sidre Özer için tebrik mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  "SORUNLARI HATALARLA YÜZLEŞEREK ÇÖZECEĞİZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ''Bugüne kadar belki de kronikleşen sorunların konuşulmasıyla, masaya yatırılmasıyla bir süreci, inşallah sorunları hatalarla yüzleşerek çözeceğiz. Bundan sonraki süreçte hem idari anlamda hem mali anlamda disipline edilmiş bir anlayışla camiamıza egemen kılma noktasında da çalışacağız” dedi.

  Haberi Oku

  SPOR KULÜPLERİ VE FEDERASYONLARI YASASI TBMM’YE GELİYOR

  Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Spor Kulüpleri ve Federasyonları Yasası”nı Türkiye Büyük millet Meclisi’ne taşıyacaklarını açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MERİH DEMİRAL'A GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Juventus'un Roma ile karşı karşıya geldiği maçta sakatlanan Milli Futbolcu Merih Demiral'ı telefonla arayarak, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN FİLENİN SULTANLARI'NA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 CEV Tokyo Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri final karşılaşmasında Almanya'yı 3-0 mağlup eden Milli Kadın Voleybol Takımı'nı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “KULÜPLERİMİZ VE FEDERASYONLARIMIZIN SORUNLARINA ÇÖZÜM ARAYACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, önümüzdeki hafta boyunca düzenleyecekleri “Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı”nda Türk sporunun mevcut sorunları ve çözüm önerilerinin ele alınacağına işaret ederek, “Spor kulüpleri ve federasyonlarımızın yapısal sorunları ve gelecek stratejilerini 5 gün boyunca tartışacağız” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ULUSLARARASI YAŞAR DOĞU GÜREŞ TURNUVASI'NI İZLEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu merhum milli güreşçi Yaşar Doğu adına bu yıl 48'incisi düzenlenen Uluslararası Yaşar Doğu Serbest ve Kadınlar Güreş Turnuvası’nı izledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, GAZETECİLER GÜNÜ’NDE MUHABİR OLDU, SOKAĞA ÇIKTI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde mikrofonu aldı, sokağa çıkıp vatandaşlarla röportaj yaptı.

  Haberi Oku

  ANTRENÖR EĞİTİMİ MÜFREDAT PROGRAMI GÜNCELLENİYOR

  Antrenör Eğitimi Yönetmeliği’nin Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Eğitimi Dairesi Bakanlığınca Ankara’da antrenör eğitimi müfredat programı güncelleme ve geliştirme çalışması başlatıldı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN İKİNCİ “GENÇ HACKATHON” YARIŞMASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca 13 Şubat’ta düzenlenecek “Genç Hackathon” yarışmasının teması “Benim Yurdum” olacak. Yarışmaya katılacak takımlardan, KYK yurtlarında sunulan hizmetlerin geliştirilmesine yönelik yenilikçi, uygulanabilir, ölçeklenebilir, sürdürülebilir ve yönetilebilir çözümler geliştirmeleri beklenecek.

  Haberi Oku

  GENÇLİK ARAŞTIRMALARI DERGİSİ’NİN 19. SAYISI YAYIMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Araştırmaları Dergisi’nin 19’ uncu sayısında çeşitli alanlarda gençlik konuları işleniyor.

  Haberi Oku

  ‘’KADINLARIMIZIN SPOR ALANLARINA ERİŞİMİNİ KOLAYLAŞTIRMANIN GAYRETİ İÇİNDEYİZ’’

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Düzce'de kadınlara yönelik müjdeler verirken, "Kadınlarımızı spor alanlarına çekme noktasında, yine spor alanlarını onların tercihlerine göre planlamanın, bu noktadaki imkanları artırmanın ve erişimi kolaylaştırmanın gayreti içindeyiz" dedi.

  Haberi Oku

  TÜRK SPORU ANKARA’DA MASAYA YATIRILACAK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, 13-17 Ocak tarihleri arasında Ankara’da düzenleyeceği “Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı”nda Türk Sporunun sorunlarını ve çözüm önerilerini tüm ayrıntılarıyla ele alacak. Çalıştay’ın ilk iki gününde TFF, kulüp birlikleri ve profesyonel liglerde yer alan kulüplerin katılımıyla Türk Futbolu masada olacak.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER