HABERARŞİVİ
 • 13

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU: “SPORU TABANA YAYACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye'de yapılan spor yatırımlarının devrim niteliğinde olduğunu vurgulayarak, "Sporu tabana yayacağız. Hepimiz spor tesislerini dolduracağız. Kadın, erkek, genç, yaşlı, engelli demeden spor tesislerinde bir arada olacağız" diye konuştu.

 • 11

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU GAZİANTEP'TE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Gaziantep'e geldi. Gaziantep Valliliği'nde değerlendirmelerde bulunan Bakan Kasapoğlu, "Gençlik merkezlerimizi nicel ve niteliksel noktada çok daha yukarılara taşıyacağız" dedi.

 • 10

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU MEDYA ÇALIŞANLARI BASKETBOL TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 3. Medya Çalışanları Basketbol Turnuvası'nda dereceye giren takımlara ödüllerini takdim etti.

 • 10

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN GAZETECİLER GÜNÜ’NDE BASIN MÜŞAVİRLİĞİ ÇALIŞANLARINA KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Bakanlık Basın Müşavirliği’ni ziyaret ederek, çalışanların Gazeteciler Günü’nü kutladı.

 • 10

  OCAK

  “SPORLA KAL GÜVENDE KAL”

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, RTGD tarafından madde bağımlılığı ile mücadeleye destek vermek amacıyla düzenlenen "Sporla Kal Güvende Kal" projesinin üçüncü buluşmasına katıldı.

 • 7

  OCAK

  MİLLİ MÜCADELENİN 100. YILINDA ‘GENÇLERDEN ECDADA MEKTUP 1919’

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ‘Gençlerden Ecdada Mektup 1919’ yarışması düzenliyor. Milli Mücadelemizin 100. yılını konu alan yarışma 01 Ocak-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 • 6

  OCAK

  ON BİNLER SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜDÜ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın yanı sıra birçok ilden ve yurt dışından gelen on binlerce kişi, Sarıkamış Harekatı'nın 104. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yürüyüşe katıldı.

 • 5

  OCAK

  104. YILINDA SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANILIYOR

  Sarıkamış Harekatı'nın 104. yılı etkinliklerine katılmak üzere Kars’a giden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Sarıkamış'ta gençlerimizle şehitlerimizi anmak için omuz omuza yürüyeceğiz" dedi.

 • 3

  OCAK

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN ‘TÜRKİYE MÜNAZARA LİGİ’

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Türkiye Münazara Ligi’ projesinin tanıtımı Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla yapıldı. Projenin tanıtımı kapsamında lise ve üniversite öğrencileri arasında münazara sunumu düzenlendi.

 • 3

  OCAK

  AMPUTE FUTBOLDA TÜRKİYE-AZERBAYCAN DOSTLUĞU

  TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı ile Azerbaycan'ın Karabağ Gaziler Ampute Futbol Takımı’nın karşı karşıya geldiği dostluk maçının başlama vuruşunu Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptı.

 • 1

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU YENİ YILI ÖĞRENCİ YURTLARINDA KARŞILADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yeni yılı Ankara Gölbaşı'nda bulunan öğrenci yurtlarında karşıladı.

 • 1

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU: “TÜRK SPORUNU VE TARAFTARINI ŞİDDETE TESLİM ETMEYECEĞİZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yıldırım Bosna-Küçükköy amatör ligi maçı öncesi çıkan ve 17 yaşındaki Muhammet Yücel’in bıçaklanarak hayatını kaybettiği olaylarla ilgili sert bir açıklama yaptı. Bakan Kasapoğlu, ‘’Sporda şiddetle mücadele için elimizden geleni ardına koymayacağız” dedi.

 • 31

  ARALIK

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN YENİ YIL MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 28

  ARALIK

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ HENTBOLCULARI KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, U17 ve U19 Kadın Hentbol Milli Takımlarını makamında kabul etti.

 • 27

  ARALIK

  BAKAN KASAPOĞLU, AA'NIN "YILIN FOTOĞRAFLARI" OYLAMASINA KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.