BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ HALTERCİ DİLARA NARİN’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençler ve U23 Avrupa Halter Şampiyonası’nda genç kadınlar 76 kilo kategorisinde koparmada 94 kilo ile altın, silkmede 130 kilo ile altın, toplamda ise 224 kiloluk derecesiyle altın madalya kazanan Milli sporcu Dilara Narin’i tebrik etti.

  Haberi Oku

  “OLİMPİK HAZIRLIK MERKEZLERİ TÜRK SPORUNUN GELECEĞİDİR”

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezleri’nin geliştirilmesini sağlamak amacıyla projeden faydalanan sporcularla birlikte bir anket çalışması gerçekleştirdi. Projeyi değerlendiren sporcular TOHM projesinin Türk sporunu geleceğe taşıyacak çok önemli bir proje olduğunu ifade etti.

  Haberi Oku

  ‘’FİKİRLERİNİZLE, HAYALLERİNİZLE GELİN. BİZ DE DESTEK VERELİM’’

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlerden gelen yoğun talep doğrultusunda, Gençlik Projeleri Destek Programı Özel Çağrısı başvuru süresini bir hafta uzattıklarını açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ GÜREŞÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 7. Dünya Askeri Oyunları’nda 1 altın ve 3 bronz madalya kazanan Türk Silahlı Kuvvetleri Serbest Güreş Milli Takımı’nı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FURKAN ÖZBEK’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençler ve U23 Avrupa Halter Şampiyonası'nda altın madalya kazanarak Avrupa rekoru kıran milli sporcu Muhammed Furkan Özbek'i tebrik etti.

  Haberi Oku

  “GENÇLERİMİZİN DÜNYAYLA KURACAĞI DOĞRU İLETİŞİM BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE ÇOK ÖNEMLİ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin hiç hak etmediği halde maruz kaldığı haksızlıkların, algı operasyonlarının son günlerde görüldüğüne anımsatarak, “O yüzden ki gençlerimizin dünya ile kuracağı doğru iletişim bundan sonraki süreçte bizler için çok önemli" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU BEŞİKTAŞ’IN YENİ BAŞKANI AHMET NUR ÇEBİ’Yİ TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda Beşiktaş Kulübü Başkanlığı’na seçilen Ahmet Nur Çebi’yi kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ISSF HEYETİYLE BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İslami Dayanışma Spor Federasyonu (ISSF) Denetim ve Koordinasyon Kurulu Başkanı Ahmed Mohamed Fouly ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  “TOKYO 2020’DE TÜRKİYE'NİN MÜHRÜNÜ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE VURACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda başarılı olan milli sporcuları kabulünde, “Tokyo için tüm imkanlarla sizlerin yanındayız. Tokyo için ne gerekiyorsa yapacağız. İnanıyoruz ki birlikte Tokyo'da Türkiye'nin mührünü güçlü bir şekilde vuracağız” dedi.

  Haberi Oku

  ŞIRNAK UYAFA TAKIMI, BARCELONA'DA İKİNCİLİK KUPASINI KALDIRDI

  Uluslararası Yetenek Avcısı Futbol Akademisi Şırnak takımı, İspanya'da düzenlenen Costa Brava Futbol Turnuvası'nda ikinci oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Şırnak UYAFA Takımı’nı yayımladığı mesajla tebrik etti.

  Haberi Oku

  “HİÇBİR GÜÇ, BAŞARISIYLA MEHMETÇİĞİNE DESTEK VEREN SPORCULARIN ÖNÜNE GEÇEMEYECEKTİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, başarılarının ardından gözyaşıyla, sevgisiyle kahraman Mehmetçiğimize selam eden tüm sporcuları selamlayarak, “Bilsinler ki sporcularımızın selamı Mehmetçiğimizin gönlüne, kalbine ulaşmıştır. Hiçbir güç, başarısıyla Mehmetçiğine destek veren, Mehmetçiği sevgiyle, hürmetle selamlayan sporcuların önüne geçemeyecektir" dedi.

  Haberi Oku

  "ALGI OPERASYONLARINA EN GÜZEL CEVABI HALKIMIZ VERİYOR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin teröre karşı global düzeyde vermiş olduğu mücadele sebebiyle itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını dile getirerek, “Milli takımımızın son karşılaşmalardaki futbolcularımızın sevinci vesilesiyle samimi bir şekilde ifade ettikleri selamın nerelere çekildiğini hep birlikte gördük. Millet olarak tıpkı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de hiçbir oyuna asla prim vermeyeceğimize inanıyoruz" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TSK MİLLİ TAKIMI SPORCULARINA DESTEK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uluslararası Askeri Sporlar Konseyi’nce düzenlenen Dünya Askeri Olimpiyat Oyunları’nda mücadele edecek milli sporcularımıza başarılar diledi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK ARAŞTIRMALARI DERGİSİ 18. SAYISI YAYIMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Araştırmaları Dergisi’nin 18’ inci sayısında çok çeşitli gençlik konuları işleniyor.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN UEFA’YA SERT TEPKİ: “AKLA UYMAZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, UEFA'nın A milli futbolcuların Arnavutluk ve Fransa maçlarında asker selamı vermesiyle ilgili soruşturma başlatmasına tepki göstererek, “Akla uymaz. Mantıksız olur. Böyle bir hata yapacaklarını zannetmiyorum" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ ATICI CEVAT KARAGÖL’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avustralya'da düzenlenen Para Atıcılık Dünya Şampiyonası'nda 50 metre tabanca kategorisinde 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'na katılma hakkı elde eden Cevat Karagöl’ü kutladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER