HABERARŞİVİ
 • 24

  NİSAN

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK'TAN AMATÖR SPORCULARA ZİYARET

  Bakan Osman Aşkın Bak, amatör spor kulüplerinde yöneticilik yapanları kahraman olarak nitelendirerek, “Çünkü onlar mahallenin çocuklarını kötü alışkanlıklardan sıyırıp antrenörlerle beraber sporla, güzel ahlak, centilmenlik ve sporun gücüyle karşılaştırıyorlar" dedi.

 • 24

  NİSAN

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN MİLLİ ATICI YAVUZ İLNAM’A TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Güney Kore’de düzenlenen Uluslararası Atıcılık Sporları Federasyonu (ISSF) Bütün Dallar Dünya Kupası'nda trap erkekler kategorisinde bronz madalya kazanan Yavuz İlnam için tebrik mesajı yayımladı.

 • 22

  NİSAN

  GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR. OSMAN AŞKIN BAK'IN 23 NİSAN MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 • 21

  NİSAN

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN STK’LARA YÖNELİK PROJE ÇAĞRISI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Sivil Toplum Kuruluşlarına (STK) yönelik Proje Teklif Çağrısına çıktı. “Sağlıklı Yaşam ve Spor”, “Bağımlılıkla Mücadele”, “Kültür ve Sanat”, “Yenilikçi Fikir”, “Sosyal Uyum”, “Kitap Kahve” ve “Mobil Gençlik Merkezi” alanlarında sunulan projelere maddi destek verilecek.

 • 21

  NİSAN

  U17 BAYAN MİLLİ TAKIMIMIZ AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ

  Voleybol 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası üçüncülük maçında Türkiye, Bulgaristan'ı 3-1 yenerek bronz madalyanın sahibi oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, 17 Yaş Altı Bayan Milli Takımımız için tebrik mesajı yayımladı.

 • 20

  NİSAN

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN 57. ALAYA VEFA YÜRÜYÜŞÜ

  Çanakkale Zaferi'nde destanlaşan ve tarihe sığmayan kahramanlıklarıyla anılan 57. Piyade Alayı Şehitleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 25 Nisan'da düzenleyeceği “57. Alaya Vefa Yürüyüşü” ile anılacak.

 • 20

  NİSAN

  BASIN AÇIKLAMASI

  Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ikinci müsabakasında Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki maçta Teknik Direktör Şenol Güneş’e yönelik çirkin ve maksatlı saldırıyı kınıyor, geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

 • 19

  NİSAN

  KYK’LI GENÇLER KUDÜS YOLCUSU

  Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, gençleri medeniyetlerin beşiği, üç semavi dinin kutsal kabul ettiği Kudüs-ü Şerif’e götürüyor.

 • 18

  NİSAN

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK GALATASARAY KADIN BASKETBOL TAKIMI’NI TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, FIBA Avrupa Kupası şampiyonu olan Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nı kutladı.

 • 18

  NİSAN

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK AZERBAYCAN’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Gençlik ve Spor Bakanları Konferansı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin terörle mücadele ettiğini, işgal devleti olmadığını vurgulayarak, "Ülkemizin tarihinde adalet vardır. Zulüm ve zalim ile hiçbir zaman birlikte olmadık. Her zaman mazlumların yanında olduk." dedi.

 • 17

  NİSAN

  KYK’LI GENÇLER BALKANLAR’DA KÜLTÜR VE MEDENİYET MİRASIYLA BULUŞTU

  Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun “Bir Günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezileri” kapsamında Balkanlar’a giden KYK’lı gençler, Osmanlı mirası ve ata yadigârı topraklarla buluştu.

 • 17

  NİSAN

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK TRABZONSPOR YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ

  Trabzonspor başkanlığına seçilen Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ziyaret etti.

 • 17

  NİSAN

  GENÇLER AĞRI’DA "DAMLA PROJESİ" İLE GÖNÜL BAĞI KURDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Proje ve Koordinasyon Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ’Damla Projesi’, Ağrı’da 44 gönüllü üniversite öğrencisinin katılımı ile gerçekleştirildi. Proje kapsamında Ağrı il merkezi, ilçe ve köylerde yaklaşık 17 bin kişiye ulaşıldı.

 • 13

  NİSAN

  STK’LAR İLE İŞBİRLİĞİ ÇALIŞTAYI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşları ile 2018 Yılı İşbirliği Toplantıları Akdeniz Bölgesi Çalıştayı Adana’da yapıldı.

 • 13

  NİSAN

  BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN EMRE KUTALMIŞ ATEŞLİ’YE KUTLAMA MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Tunus’ta düzenlenen Dünya Gençler Tekvando Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli tekvandocu Emre Kutalmış Ateşli için tebrik mesajı yayımladı.