MEB İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladıkları işbirliği protokolünün, Türkiye’nin yarınları adına çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Gerek ülkemizin sosyal güvenlik harcamaları, gerek sağlık harcamaları, gerekse gençlerimizin, insanlarımızın zihinsel ve bedensel anlamda güçlü olmaları adına sporu tabana yaymak zorundayız" dedi.

  Haberi Oku

  "SPORU DAHA DA YAYGINLAŞTIRACAĞIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun çok önemli bir araç ve olgu olduğuna işaret ederek, "Sporu daha da yaygınlaştıracağız" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ GÜREŞÇİLERİ KABUL ETTİ

  Romanya’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda madalya kazanan milli güreşçileri kabul eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Sporda sadece başarı değil, kişilikte çok önemli. Bu vesileyle sizleri, güreş camiamızı, sporcularımızı hep örnek gösteriyorum. Bu örnekleri daha da çoğaltacağız” dedi.

  Haberi Oku

  "ÜLKEMİZİN ÇITASINI DAHA YUKARILARA TAŞIYACAĞIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Gerek sporda gerekse diğer alanlarda çok daha güçlü bir Türkiye'yi, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, 'Dünya 5’ten büyüktür.' diyerek, tüm dünyaya ilan edeceğiz" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU POLAT KEMBOİ ARIKAN’I KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Paris Maratonu’nda kişisel en iyi derecesi olan 2:08.14 süresiyle Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’na katılmaya hak kazanan Polat Kemboi Arıkan’ı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU DERBİYİ EFSANE FUTBOLCULARLA İZLEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fenerbahçe Galatasaray maçını Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Selim Soydan ile Galatasaray'ın eski futbolcusu Yılmaz Gökdel'le beraber tribünden takip etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ GÜREŞÇİLERE TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Romanya’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda 6’sı altın, 2’si gümüş, 8’i bronz olmak üzere 16 madalya kazanan Milli Güreşçileri tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FERHAT ARICAN’A TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası’nda, paralel aletinde bronz madalya kazanan milli sporcu Ferhat Arıcan’ı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MİLLİ HALTERCİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa halter Şampiyonası'nı 3 altın, 6 gümüş ve 5 bronz madalya kazanarak tamamlayan milli haltercileri tebrik etti.

  Haberi Oku

  MİLLİ GÜREŞÇİ RIZA KAYAALP 9. KEZ AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9.kez Avrupa Şampiyonu olan Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'i başarısından dolayı telefonda tebrik ederek, "Rıza, seni tebrik ediyorum. Gözlerinden öpüyorum" dedi. Kayaalp’in şampiyonluk mücadelesini yerinde takip eden Bakan Kasapoğlu, “Rıza kardeşimiz bizlere büyük bir gurur yaşattı” ifadelerini kullandı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU; “CAN BARTU’YU GENÇLERE ANLATARAK YAŞATACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Sporcu kişiliği, insani ilişkileri ve davranışlarıyla örnek bir şahsiyeti kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Ancak, efsaneler ölmez inancı içinde Can Bartu'yu gelecek nesillere anlatarak, öğreterek onu ilelebet yaşatmanın gayreti içinde olacağız.” dedi.

  Haberi Oku

  SURİYELİ VE TÜRK ÇOCUKLAR, 29 ÜLKEDEN MİLLETVEKİLLERİYLE FUTBOL MAÇI YAPTI

  Antalya'da gerçekleştirilen NATO Parlamenter Asamblesi (NATOPA) 99. Rose-Roth Semineri ve Akdeniz Orta Doğu Özel Grubu Ortak Toplantısı kapsamında Suriyeli ve Türk çocuklardan oluşan karma takım ile 29 ülkeden milletvekilleri futbol maçı yaptı. Karşılaşmada Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da forma giydi.

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE, DÜNYANIN İNSANİ YARDIM YAPAN EN BÜYÜK ÜLKESİDİR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin, dünyanın en büyük sığınmacı nüfusuna ev sahipliği yaptığını belirterek, “Yalnız ülkemizin değil, bütün insanlığın yükünü omuzlarımızda hissediyoruz. Bizim insana bakışımızda ‘öteki’ yoktur. Tehditlere karşılık verirken, bizler çeşitlilik, içerme ve insan haklarına vurgu yapıyoruz. ‘Dünya Beşten Büyüktür’ derken de adalete vurgu yapıyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN CAN BARTU İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 83 yaşında hayatını kaybeden Türk sporu ve Fenerbahçe'nin efsane ismi Can Bartu için taziye mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN SÜMEYYE BOYACI’YA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ABD’de düzenlenen Dünya Paralimpik Yüzme Serisi’nde, 50 m sırtüstü kategorisinde 45.28'lik derecesiyle altın madalya kazanan milli sporcumuz Sümeyye Boyacı’yı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'DAN BERKAY ÖMER ÖĞRETİR’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmelerinde 100m kurbağalamada 59.54'lük derecesiyle Olimpiyat A Barajını geçerek Tokyo 2020 Olimpiyat oyunlarına kota alan milli sporcumuz Berkay Ömer Öğretir'i kutladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER