BAKAN KASAPOĞLU’NDAN EBRU ACER’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Para Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanan Ebru Acer'i kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ŞAZİYE ERDOĞAN’A TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Şampiyonası'nda 2 altın 1 gümüş madalya kazanan Milli halterci Şaziye Erdoğan’ı telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN YUNANİSTAN’DAKİ IRKÇI SALDIRIYA KINAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yunanistan'da Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı'na yapılan ırkçı saldırıya tepki göstererek, bir kınama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  TEKNOFEST İSTANBUL BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteklediği TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali başladı.

  Haberi Oku

  EYLÜL AYINDA DÜNYA TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETTİ

  Türkiye'nin eylül ayındaki 3 büyük organizasyona ev sahipliği yapması dünyanın gözünü Ankara, Afyonkarahisar ve Muğla'ya çevirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ATEŞLİ SİLAHLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA MADALYA KAZANAN SPORCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ateşli Silahlar Avrupa Şampiyonası’nda takım halinde şampiyon olan sporcular ile 25 m standart tabanca disiplininde gümüş madalya kazanan Yusuf Dikeç’i kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN DÜNYA ŞAMPİYONU RIZA KAYAALP’E KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanarak, dördüncü kez dünya şampiyonu olan Rıza Kayaalp’i telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BÜŞRA ÜN’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Madainitennis Açık Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası'nda şampiyon olan milli sporcu Büşra Ün’ü tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN CENK İLDEM’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Güreş Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan milli güreşçi Cenk İldem'i kutladı.

  Haberi Oku

  ‘’MARMARİS RALLİSİ’Nİ DÜNYANIN TÜM TURİZM ÜLKELERİNE MEYDAN OKURCASINA YAPTIK’’

  Marmaris’te düzenlenen Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) 11. ayağı Türkiye Rallisi'nde dereceye giren pilotlara kupaları törenle verildi. Ralliyi birincilikle tamamlayan Fransız pilot Sebastien Ogier, kupasını Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun elinden aldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU FIA BAŞKANI JEAN TODT İLE GÖRÜŞTÜ

  Marmaris'te düzenlenen Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) 11. ayağı Türkiye Rallisi'ne katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, final yarışları öncesi Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) Başkanı Jean Todt ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ABDÜLKADİR ÖMÜR’E ‘GEÇMİŞ OLSUN’ TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Almanya’da menisküs ameliyatı olan Milli futbolcu Abdülkadir Ömür’ü telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU CAN ÖNCÜ’YE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Moto3 Şampiyonası San Marino ayağının serbest antrenmanında kaza yapan Milli motosikletçi Can Öncü'yü telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ YÜZÜCÜLERE TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İngiltere'de düzenlenen Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda 50 metre sırtüstü finallerinde yarışan Sümeyye Boyacı, Sevilay Öztürk ve Beytullah Eroğlu’nu telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ÇORUM’A STAT VE SPOR SALONU MÜJDESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çorum’da yapımı tamamlanan 15 bin kişilik stadı devralacaklarını söyledi. Bakan Kasapoğlu, belediye tarafından inşaatı süren spor salonunu da devralacaklarını belirterek, “Çorum'daki havuz inşaatına da başladık. Çorum'u spor noktasında bir marka şehir yapmak için tüm Çorum halkını tesislere davet edeceğiz” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, GENÇLİK VE SPOR UZMAN VE UZMAN YARDIMCILARIYLA BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çorumda düzenlenen Gençlik ve Spor Uzman ve Uzman Yardımcılarına Yönelik İstişare Kampı Programına katılarak bakanlık personeliyle bir araya geldi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER