BAKAN KASAPOĞLU'NDAN ECZACIBAŞI VİTRA'YA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Voleybolda AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley'in şampiyonu olan Eczacıbaşı VitrA'yı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU; "MARMARİS'TEN ŞAMPİYONLAR YETİŞTİRECEĞİZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Marmaris'ten takım ve bireyselde önemli şampiyonlar yetiştireceğiz. Bu potansiyel Marmaris'te var. Uluslararası organizasyonları Marmaris'te gerçekleştireceğiz. Marmaris'i bir spor şehri yapmak için çok güzel projelerimiz var.” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU BODRUM’DA SPOR KULÜPLERİNİ ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Bodrum'da çok ciddi bir spor potansiyeli var. Gerek yelken gerekse diğer su sporları noktasında bu potansiyeli çok hızlı şekilde açığa çıkaracağız. Bodrum'dan çok büyük şampiyonlar çıkarmayı hedefliyoruz" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU İSTANBUL’DA GENÇLERLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu "Spor yapma kültürünü mutlaka kazanmamız lazım. Bakanlık olarak bundan sonraki süreçte spor kültürünü yaygınlaştırmaya yönelik ciddi anlamda çalışacağız" dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NIN ‘FUTBOL ALTYAPI GELİŞİM PROJESİ’ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca, yetenekli futbolcuların tespit edilmesi ve yetiştirilerek Türk futboluna kazandırılması amacıyla hayata geçirilen ‘13 Yaş Altı Futbol Altyapı Gelişim Projesi’ 3 ilde yapılan maçlarla başladı.

  Haberi Oku

  "2019 GÖNÜLLÜLÜK YILI" TANITIMI YAPILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2019 yılını 'Gönüllülük Yılı' ilan ettiklerini hatırlatırken, “İnsanlığımız için önemli ve hayırlı bir işin başlangıcındayız. Hayatımızın her alanında kültür, sanat ve sosyal ilişkilerde bu kadar gönüllü bir millet bence yok” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, AA EDİTÖR MASASI'NA KONUK OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, konuk olduğu Anadolu Ajansı Editör Masası'nda soruları yanıtladı, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GENÇLER ARASI MÜZİK YARIŞMALARINI İZLEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin sanat ve sporda dünyanın her noktasında başarıyla temsil edileceğine inandığını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımız gençleri çok seven ve onlara değer veren bir isim. Bu anlamda da çok şanslı ve avantajlı olduğumuzu düşünüyorum. Son 17 yılda gençlerimizin her anlamda önü ciddi bir şekilde açıldı” dedi.

  Haberi Oku

  BEYKOZ STADI AÇILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin sahip olduğu stadyumların, kaliteleri ve modern görüntüleriyle dünyanın pek çok ülkesindeki statlardan çok daha iyi olduğunu söyledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, RİVA'DA İKİ OKULUN AÇILIŞINI YAPTI, A MİLLİLERE MORAL VERDİ

  Riva'da yapımı tamamlanan Türkiye Futbol Federasyonu İlkokulu ve Spor Toto Teşkilatı Ortaokulu'nun açılışını yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ‘’Katkılarımız durmaksızın devam edecek’’ dedi. Bakan Kasapoğlu, kampta olan A Milli Futbol Takımını da ziyaret etti.

  Haberi Oku

  “SON 17 YILDA SPORDA ÇOK ÖNEMLİ DEVRİMLERİMİZ VAR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı'mızın önderliğinde son 17 yılda sporda çok önemli devrimlerimiz var. Tesisleşmemiz Türkiye'nin tüm bölgelerinde, tüm ilçelerinde, doğusuyla batısıyla devasa boyutlara ulaştı" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MEDYA KURULUŞLARININ SPOR MÜDÜRLERİYLE BİRARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, medya kuruluşlarının spor müdürleriyle, sporla ilgili çalışmaları, bugüne kadarki tesisleşmeleri, çalışmaların bundan sonra nasıl olacağını ve hem sporun tabana yayılması hem de sportif başarıyı taçlandırma yolunda yatırımları ele aldıklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ŞEVVAL İLAYDA TARHAN’A TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası 10M Havalı Tabanca Genç Kadınlar kategorisinde, gençler Avrupa rekorunu kırarak altın madalyanın sahibi olan Milli Sporcumuz Şevval İlayda Tarhan’ı telefonla kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN DR. MEHMET KASAPOĞLU DÜZCE’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Düzce’de yapımı tamamlanan spor salonunda incelemelerde bulundu. Bakan Kasapoğlu, Akçakoca'ya yüzme havuzu, gençlik merkezi ve semt sahası sözü verdi.

  Haberi Oku

  "SPOR TESİSLERİ 7 GÜN 24 SAAT ESASINA GÖRE AÇIK OLACAK"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, vatandaşların erişimini kolaylaştırmak amacıyla bundan sonraki süreçte spor tesislerinin 7 gün 24 saat esasına göre çalışacağını belirterek, "Ne zaman isterseniz gelip bu tesisleri kullanma imkanına sahip olacaksınız" dedi.

  Haberi Oku

  "ÖNCELİĞİMİZ KADINLARIMIZ, ÖNCELİĞİMİZ GENÇLERİMİZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Önceliğimiz kadınlarımız, önceliğimiz gençlerimiz. Çünkü onlar yarının mimarları ve yarını şekillendiriyorlar " dedi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER