BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ, DART MİLLİ TAKIMINI TEBRİK ETTİ

Hırvatistan'ın Porec şehrinde yapılan “Elektronik Dart Dünya ve Avrupa Şampiyonaları” ile oynanan Uluslararası Açık Turnuvası’na katılan milli takım sporcuları, 1 altın toplam 8 madalya kazandı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, başarılı sporcular için tebrik mesajı yayımladı.

15 HAZİRAN 2015
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Dünya Şampiyonasında, yıldız erkeklerde yarışan Özkan Çep, şampiyon olurken, yıldız kızlarda ise Emine Dursun bronz madalya aldı.

Milli Takım, genç takımlar kategorisinde de, takımlar sıralamasında Rusya ve Hırvatistan'ın ardından üçüncü sırada yer alarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Son olarak oynanan Avrupa Şampiyonasında ise yıldız erkeklerde Özkan Çep gümüş madalya, yıldız kızlarda Emine Dursun ve genç erkeklerde ise Enes Ekrem Eşer bronz madalyanın sahibi oldu.

Dünya Şampiyonasının ardından oynanan Uluslararası Açık Turnuvada ise yıldız kızlarda Ecem İnci Selçuk ve genç kızlarda Beyza Gültekin bronz madalyanın sahibi oldu. 

Bakan Çağatay Kılıç’ın madalya kazanan sporcular için yayımladığı tebrik mesajı şöyle:
“Dart branşında gelen bu önemli başarılar bizlere gurur ve sevinci bir arada getirdi. Kürsünün en zirvesinde bayrağımızı temsil ederek Dünya Şampiyonu olan Özkan Çep’i, madalya kazanan diğer sporcularımızı ve bu başarıda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Sporcularımızın başarılarının artarak devam edeceğini temenni ediyorum.


DİĞERHABERLER