2017 KAMP LİDERLİĞİ EĞİTİMİ SONA ERDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 9 Mart - 12 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 2017 Kamp Liderliği Eğitimi sona erdi.

14 NİSAN 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği gençlik kamplarında lider olarak görev almak isteyen gönüllü gençler için “Kamp Liderliği Eğitimi” tamamlandı. 
Bakanlığa bağlı Gençlik Kamplarında görev alan kamp lideri sayısını artırmak ve bu sayede kamp liderliği noktasında ortaya çıkan ihtiyaçlara daha hızlı çözümler üretebilmek amacıyla düzenlenen eğitim Antalya’da gerçekleştirildi. Toplam beş dönem olarak planlanan eğitimde kamp lideri adayları, tecrübeli program sorumlularının rehberliğinde bir taraftan kamptaki pratik uygulamalar üzerinde yoğunlaşırken bir taraftan da Kriz Yönetimi ve Liderlik, Etkili İletişim, Etkinlik Tasarlama, İlk Yardım ve Kamp İşleyişi gibi konularda alanında uzman kişilerden aldıkları seminerlerle yoğun bir eğitim dönemi geçirdiler. Son dönemin de geride kalmasıyla birlikte 750 kamp lideri adayından eğitimi başarıyla tamamlayanlar, Gençlik Kampları ailesinin birer üyesi olacak ve Gençlik Kampları vasıtası ile bu ülkenin gençlerine hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacak.