BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR'İN KABRİNİ ZİYARET ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde'deki kabrini ziyaret etti.

4 ŞUBAT 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 


Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Niğde'de, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde'deki kabrini ziyaret etti.

Bor ilçesi Çukurkuyu beldesi mezarlığına gelen Bakan Çağatay Kılıç'ı şehidin ağabeyi Doğan Halisdemir karşıladı. Şehidin kabri başında okunan Kur'an-ı Kerim'in ardından İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar tarafından dua edildi. Daha sonra Bakan Çağatay Kılıç ve beraberindekiler baba Hasan Hüseyin Halisdemir'in evine giderek taziyelerini iletti.

Bakan Çağatay Kılıç, Kabir ziyaretinden önce Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs alanında bulunan Sultan 1. Kılıçarslan Kız Öğrenci Yurdu ile Bor Ömer Halisdemir Gençlik Merkezini ziyaret etti.