"TECRÜBE KONUŞUYOR İÇİMİZDEKİ KAHRAMANLAR" ÇANKIRI VE ÇORUM'DA

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Tecrübe Konuşuyor İçimizdeki Kahramanlar’ projesi devam ediyor. 15 Temmuz Kahramanları, yaşadıklarını bu kez Çankırı ve Çorum'da gençlerimizle ve vatandaşlarımızla paylaşacaklar.

3 ŞUBAT 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI

15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişiminin ardından Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın talimatları üzerine planlanan ‘Tecrübe Konuşuyor İçimizdeki Kahramanlar’ projesi farklı illerde düzenlenmeye devam ediyor. İlki Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz gecesi hain darbe girişimi sırasında karargâh olarak kullandığı Akıncı Üssünün bulunduğu Ankara'nın KahramanKazan ilçesinde gerçekleştirilen “Tecrübe Konuşuyor İçimizdeki Kahramanlar” projesi 06 Şubat 2017 Pazartesi günü Çankırı ve 07 Şubat 2017 Salı günü Çorum’da düzenlenecek. İsmail Hakkı Ürün moderatörlüğünde gerçekleşecek olan programlarda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile sokağa dökülen, tanka tüfeğe aldırmadan meydanlara inen, darbe girişimine karşı duruşları ile simge olan kahramanlar o gece yaşadıklarını, duygularını gençlerimizle ve vatandaşlarımızla paylaşacaklar.

Çankırı’daki program 06 Şubat 2017 Pazartesi günü Saat: 19:00'da Çankırı Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda, Çorum programı ise 07 Şubat 2017 Salı günü Saat: 18:30'da Çorum Devlet Tiyatro Salonu’nda gerçekleşecek. Programlara Rukiye Dağ, Barış Dedebağı ve İsmet Doğan katılacak.?