GENÇLİK MERKEZİNDE RÜYA GİBİ BİR GÜN

Gençlik ve Spor Bakanlığı Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Mardin Gençlik Merkezi ve Artuklu Anadolu İmam Hatip Proje Okulu ile yapılan işbirliği kapsamında Anadolu İmam Hatip Proje Okulu gençleri merkezimizdeki birçok etkinlik ve aktiviteden yararlanıyor.

24 MART 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Mardin Gençlik Merkezi ve Artuklu Anadolu İmam Hatip Proje Okulu ile yapılan işbirliği kapsamında Anadolu İmam Hatip Proje Okulu gençleri merkezimizdeki birçok etkinlik ve aktiviteden yararlanıyor.
 İşbirliği kapsamında ilk adımı gerçekleştirilen bu çalışmayla periyodik olarak öğrenciler haftanın bir gününü gençlik merkezinde geçiriyor. Burada hem bazı derslerini işlemeleri hem de gençlik merkezleri akademi ve kulüp çalışmalarından yararlanmalarına olanak sağlanıyor. Programın ilk gününün sonunda katılımcı gençler, okulda ve şehir merkezinde kendilerine hitap eden kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerden yararlanma imkânı bulamadıklarını diğer taraftan ise ihtiyaç duydukları birçok faaliyetin gençlik merkezinde olduğunu, ilgi ve istekleri doğrultusunda da katılabildiklerini dile getirdiler.
 Mardin gençlik merkezi ve Anadolu İmam hatip proje okulu arasında yapılan işbirliği yıl sonuna kadar devam edecek.