HAFTANIN ŞIK HAREKETLERİ

8 Mart Dünya Kadınlar gününde Ensar Muhacir Kardeşliği projesine katılan gönüllülerimize ve gençlik liderlerimize ayrıca Ağrı Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençlerimize gerçekleştirdikleri duyarlı ve düşünceli çalışmalar dolayı teşekkür ederiz.

10 MART 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
GENÇLERİMİZDEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI ÇALIŞMALAR

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla gençlik merkezlerimiz öncülüğünde ülkemizin dört bir yanında gençlerimiz tarafından birbirinden anlamlı çalışmalar gerçekleştirildi. Bu kapsamda vatan, bayrak uğruna şehit düşen kahramanlarımızın bize emaneti olan annelerimizi gençlik merkezinde gerçekleştirdikleri programda misafir ederek yalnız bırakmayan Ağrı Gençlik Merkezi gençlik liderleri ve gönüllü gençlerimiz ile,
ülkemize sığınan kardeşlerimiz için özellikle sınır bölgesinde çadır gençlik merkezleri ve kampları kurarak bu kamplarda gerçekleştirilecek sosyal faaliyetlerle kendilerini terk edilmiş, unutulmuş, bir başlarına bırakılmış hissetmelerini önlemek, hayata tutunmalarını sağlamak, ülkemiz insanlarına olan güvenlerini daha da artırmak, kendilerini geleceğe hazırlayabilecek imkanları sunmak amacıyla Ensar-Muhacir Kardeşliği Projemiz tüm hızıyla devam etmektedir. Bu proje kapsamında görev alan liderlerimiz 8 mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle çadır kentte yaşayan kadınları ziyaret ederek, dünya kadınlar günlerini kutladılar.

Ağrı Gençlik Merkezimiz ve Ensar Muhacir Kardeşliği projemizde görev alan gönüllü liderlerimizi ve gençlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.