ÇANAKKALE GENÇLİK MERKEZİNDEN DEPREMZEDELERE YARDIM ELİ

Çanakkale Gençlik Merkezi, Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençleriyle depremin en fazla hasar yarattığı Yukarıköy'ü ziyaret etti.

8 ŞUBAT 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
ÇANAKKALE GENÇLİK MERKEZİNDEN DEPREMZEDELERE YARDIM ELİ

Çanakkale Gençlik Merkezi Liderleri ve Gönüllü Gençlerimizle depremin en fazla hasar yarattığı Yukarıköy'ü ziyaret ederek, saha keşfinin ardından köy okuluna kitap ve kırtasiye yardımında bulundu.
AFAD ve KIZILAY Ekipleriyle gerçekleştirilen işbirliği neticesinde, asıl amacımız olan çocuklarımız ve gençlerimizi sevindirme adına bölgede bize ayrılan alanda oyuncakları ve topları dağıtarak hep birlikte oyunlar oynayan gençlik liderleri ve gönüllü gençleri, el ele verirsek bütün zorlukların üstesinden geliriz düşüncesiyle hareket ettikleri bu çalışma neticesinde ise bölge halkının metaneti, zorluklar karşısındaki güçlü duruşuyla devletimize olan güvenlerini, asaletlerini aynı zamanda da bir o kadar teslimiyetçi ve tevekkül sahibi oluşlarına şahit oldu. Bölgedeki çalışmaların detaylandırılmasıyla oluşturulacak olan rekreasyon alanlarıyla çalışmalarını tekrarlama sözünü veren gençlerimiz bölgeden ayrılarak yapılması gereken çalışmalarla ilgili faaliyet takvimi oluşturarak bölge köylerine her gün ziyaretler gerçekleştiriyor.