DENİZE YELKEN ile İLK ADIM PROJESİ

Ankara Sincan Gençlik Merkezi üye gençlerimiz İstanbul'un eşsiz manzarasını yelken sporu aracılığıyla gözlemleyerek denizle ilk kez buluştu.

7 ŞUBAT 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
DENİZE YELKEN ile İLK ADIM PROJESİ

Ataşehir Belediyesi, Kalamış Yelken Kulübü ve Spor Derneği işbirliği ile hayatlarında hiç deniz görmemiş 10 erkek ve 10 kız gencimiz ile 3-4 Şubat 2017 de İstanbul gezisi düzenlenerek ''DENİZE YELKEN ile İLK ADIM PROJESİ'' gerçekleştirildi.
Proje kapsamında gençlerle Osman Ağa Camii'nde sabah namazı kılındı ve ardından Kalamış Yelken Kulübü'nde yelken sporunu tanıtan bir sunum yapıldı.Daha sonra gençlerimizin yelken kulübünü gezerek yelkenleri yakından görme fırsatı buldukları programda, İstanbul'un kültürel zenginliğini cennet kıyılarımızda yelkenlerle tur atarak eşsiz bir deneyim fırsatı bulan gençlerimiz, yelken turu sonrası Değerler Eğitimi Atölyesi kapsamında "güven" teması ile alakalı analitik düşünmeye sevk eden takım çalışması yapıldı. Son olarak gençlerimizle Ataşehir Oyun Müzesi'ne ziyaret edilerek Ataşehir Belediyesi Düştepe Atölyesi'nde topaç çalışması yapılması ve program sonunda katılımcı gençlerimize satranç takımı hediye edilmesiyle program sonlandırıldı.