AKADEMİ KAMPI

Erzurum Palandöken Gençlik Merkezi üyesi gençler Akademi Kampında bir araya geldi.

25 OCAK 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
AKADEMİ KAMPI

Erzurum GHSİM Palandöken Gençlik Merkezi tarafından gençler için düzenlenen ‘Akademi Kampı’ yoğun ilgi gördü.
Erzurumlu gençler,akademi kampının keyfini yaşadı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin milli ve manevi değerlere sahip olması, olaylara, çevreye ve diğer bireylere karşı olan tutum ve davranışlarda insani, ahlaki, kültürel ve toplumsal duyarlılığının arttırılması amacıyla Gençlik Merkezleri Akademisi teşkil edildi. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi tarafından Kandilli Kayak Merkezinde yapılan akademi kampına lise ve üniversite öğrencisi olmak üzere toplamda 30 genç kamp yaptı.

DİNİ İLİMLER VE SOSYAL BİLİMLER AKADEMİSİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Kampa katılan gençlere, dini ilimler atölyesi ve sosyal bilimler atölyesi olmak üzere bir çok alanda eğitim verildi. Kandilli Kayak Merkezinde 3 gün süren Akademi kampında gençler ayrıca motivasyonu artırmak için çeşitli etkinlikler düzenlediler.
Gençler yarıyıl tatilini fırsat bilerek yaptıkları etkinliklerle doyasıya eğlendiler hem de akademik çalışmalarla kendilerini geliştirdiler. Etkinliklerin başında ise gençler 15 Temmuz şehitleri anısına kardan tank yaptı.

VALİ AZİZOĞLU KAMPI ZİYARET ETTİ

Erzurum Valisi Sn. Seyfettin AZİZOĞLU kamp alanını ziyaret ederek gençlerle hasbihal etti.Daha sonra kampa katılım sağlayan gençleri ödüllendirdi.