KYK Siber Beyin Yarışmasında Final 15 Mart’ta

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunun, yurtlarda barınan gençler arasında düzenlediği "Siber Beyin Aranıyor!" yarışmasında merakla beklenen yarı final ve final tarihleri belli oldu. Daha önce 25 Şubat'ta yapılacağı duyurulan final tarihi öğrencilerden gelen yoğun talep üzerine 15 Mart'a ertelendi. Başvurular da 27 Şubat'a kadar devam edecek.

8 ŞUBAT 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
Kurum yurtlarında barınan öğrencilere siber dünyanın perde arkasını aralamak ve bilinçli internet kullanımını teşvik etmek amacıyla düzenlenen yarışmada daha önce 25 Şubat’ta yapılacağı duyurulan final de öğrencilerden gelen yoğun talep üzerine 15 Mart’a ertelendi. Yarı finalin 1 Mart’ta gerçekleştirileceği yarışma için başvurular ise 27 Şubat’a kadar devam edecek.

Elektronik ortamda gerçekleştirilecek olan yarışmada ilk 10’a giren öğrencilere birer adet Cumhuriyet altını ve dizüstü bilgisayar, finale kalan tüm öğrenciler ise bilişim seminerine kayıt hakkı kazanacak. İlk 5’e giren öğrencilere verilecek olan ödüller ise şu şekilde;

Birinciye 10 Cumhuriyet Altını ve dizüstü bilgisayar
İkinciye 7 Cumhuriyet Altını ve dizüstü bilgisayar
Üçüncüye 5 Cumhuriyet Altını ve dizüstü bilgisayar
Dördüncüye 3 Cumhuriyet Altını ve dizüstü bilgisayar
Beşinciye 2 Cumhuriyet Altını ve dizüstü bilgisayar
 
Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler, gencfikirleryarisiyor.gsb.gov.tr adresinden başvuru yapabilecek.