BAKAN KASAPOĞLU’NDAN HALKBANK’A TEBRİK MESAJI

09.10.2018
09.10.2018 Geçen sezon Efeler Ligi'nde şampiyonluğa ulaşan ve Kupa Voley'i kazanan Halkbank ile Kupa Voley finalisti Maliye Piyango, TVF Başkent Voleybol Salonu'nda oynanan Spor Toto Şampiyonlar Kupası maçında karşı karşıya geldi.

Rakibini 3-2 mağlup eden Halkbank, Spor Toto Şampiyonlar Kupası'nı 4. kez müzesine götürdü. Efeler Ligi ve Kupa Voley'in ardından Spor Toto Şampiyonlar Kupası'nda da mutlu sona ulaşan Halkbank, "üçleme" yaptı.

Halkbank'a kupayı Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ve Türkiye Voleybol Federasyonu  Başkanı Mehmet Akif Üstündağ birlikte verdi.

Bakan Kasapoğlu’ndan Halkbank Erkek Voleybol Takımına Tebrik Mesajı
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’da düzenlenen Voleybol 2018 Spor Toto Erkekler Şampiyonlar Kupası maçında Maliye Piyango’yu 3-2 yenerek kupanın sahibi olan Halkbank’ı yayımladığı mesajla tebrik etti.

Bakan Dr. Mehmet Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“2017-2018 sezonu Voleybol Efeler Ligi şampiyonu Halkbank ile Kupa Voley ikincisi Maliye Piyango arasında Ankara'da oynanan Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nı kazanan Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nı kutluyorum. Şampiyonlar Kupası’nda mücadele eden Maliye Piyango Erkek Voleybol Takımı’nı da performansından dolayı tebrik ediyorum. Bu vesileyle 2018-2019 Voleybol Sezonu’nun tüm kulüplerimiz için hayırlı olmasını ve başarılarla dolu geçmesini diliyorum”