HAYDİ GENÇLER KAMPA!

01.05.2015
01.05.2015 14 Haziran -11 Eylül tarihleri arasında 10 dönem olarak gerçekleştirilecek kamplar için başvurular online olarak alınacak. 

Başvurular; www.genclikkamplari.gsb.gov.tr ve facebook.com/GenclikKamplari sayfalarından yapılabilecek.

12-22 yaş aralığındaki tüm gençlerin başvurabileceği kamplara katılacakların bütün  ihtiyaçları bakanlık tarafından karşılanacak. Ayrıca, katılımcı gençlerin tamamına, yolculukları ve kamplarda geçirdikleri günler için seyahat ve sağlık sigortası yapılarak teminatlar çerçevesinde sağlık hizmetleri verilecek.

Gençlik kampları arasında yer alan 9 doğa kampı; Antalya (Duacı Gençlik Kampı), Bolu (Aladağ Gençlik Kampı), Kaman (Hirfanlı Gençlik Kampı), Trabzon (Düzköy Gençlik Kampı), Kastamonu (Yolkonak Gençlik Kampı), Manisa (Kırkağaç Şehzadeler Gençlik Kampı), Osmaniye (Aslantaş Gençlik Kampı) ,Samsun (Nebiyan Gençlik Kampı) ve Van'da (Gevaş Gençlik Kampı) bulunuyor.
 
Deniz kampları ise  Aydın (Kuşadası Davutlar Gençlik Kampı),  Hatay (Arsuz Uluçınar Gençlik Kampı) ve Samsun'da (19 Mayıs Gençlik Kampı) düzenlenecek. Ayrıca Mersin Silifke'de 5 kamp gerçekleştirilecek.

Gençler; hayatları boyunca unutamayacağı 7 günü yaşamak adına detaylı bilgi için; facebook.com/GenclikKamplari - www.genclikkamplari.gsb.gov.tr, twitter/gsbgenclikkampi ve instagram/gsbgenclikkampi  adreslerini takip edebilir.