BAKAN DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU’NDAN GENÇ VOLEYBOLCULARA KUTLAMA MESAJI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sırbistan’da düzenlenen U18 Erkekler Voleybol Balkan Şampiyonası’nda ev sahibi Sırbistan’ı finalde 3-0 yenerek namağlup şampiyon olan U18 Erkek Voleybol Milli Takımımız için tebrik mesajı yayımladı.

12 AĞUSTOS 2018
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sırbistan’ın ev sahipliğinde Valjevo kentinde yapılan U18 Erkekler Voleybol Balkan Şampiyonası’nda finalde Sırbistan’ı 3-0 yenerek namağlup şampiyon olan U18 Erkek Voleybol Milli Takımımızı yayımladığı mesaj ile tebrik etti. 

Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sırbistan’ın Valjevo kentinde düzenlenen U18 Erkekler Voleybol Balkan Şampiyonası’nda ev sahibi Sırbistan’ı finalde 3-0 yenerek namağlup şampiyon olan U18 Erkek Voleybol Milli Takımımızı kutluyorum. Genç sporcularımızın tüm rakiplerini yenerek bu yaş kategorisinde düzenlenen Balkan Şampiyonası’ndaki ilk şampiyonluğunu elde etmesi bizleri ayrıca mutlu etti. Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşımızın dinletilmesinde emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Genç sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.”