BAKAN OSMAN AŞKIN BAK ÇİFTE MADALYALI BEYTULLAH EROĞLU’NU KUTLADI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Meksika’da düzenlenen Dünya Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası'nda 50 metre kelebekte altın ve 50 metre sırtüstünde de bronz madalya kazanan Beytullah Eroğlu’nu tebrik etti.

4 ARALIK 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Dünya Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası'nda 50 metre kelebekte 38,35 saniyelik derecesiyle altın madalya ve 50 metre sırtüstünde de bronz madalya kazanan Beytullah Eroğlu’nu kutladı.

Bakan Osman Aşkın Bak, yayımladığı mesajla milli yüzücü Beytullah Eroğlu’nu tebrik etti. Bakan Osman Aşkın Bak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Dünya Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası'nda 50 metre kelebekte altın madalya ve 50 metre sırtüstünde bronz madalya kazanan milli yüzücümüz Beytullah Eroğlu’nu kutluyorum. ‘Balık adam’ lakaplı Beytullah’ın bu başarısı bizleri bir kez daha gururlandırdı ve mutlu etti. Uluslararası alanda bayrağımızı dalgalandıran ve İstiklal Marşımızı dinleten Beytullah kardeşime ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.”